Kampanya Bulucu

Parakod Cinemaximum Uygulaması ile 1 Sinema Bileti Hediye

Cinemaximum sinemaları ile yapılan kampanyalar birçok kişi tarafından, özellikle de sinemaya meraklı kişiler tarafından oldukça sevinç ile karşılanıyor. Yine böyle bir kampanya ile 1 sinema biletini hediye alabilirsiniz. Cinemaximum kampanyaları ile Parakod uygulamasını indirip ilk biletinizi aldığınızda 1 adet hediye bilet kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Parakod Cinemaximum uygulamasını akıllı cihazlarınıza indirerek ve Maximum kredi kartınız ile ilk defa kullanmanız doğrultusunda 1 adet sinema bileti kazanabilirsiniz. Kazandığınız bileti istediğiniz zaman, istediğiniz seans ve filmde kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya isteyen tüm bireysel Maximum kredi kartı kullanıcılarının katılımına açıktır. Ayrıca bu kampanyadan Maximiles ve MercedesCard kredi kartları da yararlanabilir. Bunun için akıllı cihazınıza uygulamayı indirmek yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra indirmiş olduğunuz uygulamadan Maximum kredi kartınız ile bir adet sinema bileti almanız kampanya kapsamında 1 adet sinema bileti kazanmanızı sağlayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyanın açıklandığı www.maximum.com.tr internet sitesinde ki sayadan “katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndererek katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne PARAKOD yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini yazıp 4402’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

18 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 11 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında uygulamayı kullanarak kampanyaya katılabilirler. Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz biletleri 31 Aralık 2015 tarihine kadar istediğiniz zaman istediğiniz seans ve filmlerde kullanabilme şansınız bulunur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.