Kampanya Bulucu

Parafüstü ile Küsüratlar Paraf’tan

Halk Bankası Paraf Kart’tan müşterilerini sevindiren bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında Paraf ile Paraf üyesi marketlerde Paraf Pos’larından yapacağınız 100 TL ya da daha üzeri peşin harcamalarınıza tek seferde  maksimum 9,99 TL toplamda 1 ay boyun 25 TL’ye kadar indirim kazanabilirsiniz. Bu ile kazandığınız Paraf Puanları yine anlaşmalı marketlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, Halk Bankası üzerinde kayıtlı olan cep telefonu numaraları üzerinden 3404′ e Paraf Kredi Kart’ın son 6 hanesini kısa mesaj olarak Halk Bankası’na göndermeleri yeterli olacaktır. Bununla baraber kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar Turkcell, Vodafone ya da Turk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi halinde ücretsizdir. Kampanya yalnızca Paraf Pos cihazları olan ve Paraf anlaşmalı üye iş yerlerinden yapılan alış verişlerde geçerli olacaktır. Kampanyayı daha açık bir şekilde anlatacak olursa 218 TL’lik bir alışveriş yaptığınızda 8 TL değerinde indirim kazanacaksınız ya da 109,99 TL’lik alışveriş yaptığınız taktirde 9,99 TL ‘lik bir indirim kazanacaksınız. Halk Bankası

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyanın hangi tarihler arasında geçerli olduğu konusunda net bir bilgi olmadığından dolayı sizi bu konuda aydınlatamayacağız. Ancak kampanya geçerlilik süresi boyunca 1 ay da maksimum olarak 25 TL değerinde indirim sağlanacaktır. Bununla beraber kampanya müşteri bazlı olduğundan dolayı tüm harama yapılan kartlar ile beraber 25 TL olacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Bir kart ile kampanyaya katılım yapan müşterilerin tüm kartları kampanya kapsamı içerisinde sayılacaktır. Diğer kartlar için kampanya mesajı atmaya gerek yoktur.
  • Kampanya SMS’i yalnızca bankayada kayıtlı olan telefon numarası üzerinden yapılmalıdır. Aksi taktirde kampanyaya katılım gerçekleşmiş olmaz.
  • Kampanyaya katılım kısa mesajı ücretsizdir. Ve tüm operatörler üzerinden ücretsiz şekilde gönderilebilir. Tek şart kampanya katılım kısa mesajının yurt içerisinden gönderilmesi gerekiyor.
  • TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.
  • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
  • Kampanyaya katılım sağlandığı günden itibaren 30 gün için de toplamda 25 TL indirim hakkı doğar.
  • ParafÜstü uygulaması başka bir indirim ödülü ile birleştirilemeyecek olup, uygulamanın farklı bir kampanya ile çakışması durumunda indirim tutarı daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır.
  • USD ekstre talebi olanlar kampanyadan faydalanamayacaktır.
  • Paraf kartlar,Parafly Kartlar, Ek kartlar dahil olup, Paraf Business Kartlar, sanal ve HalkCard’lar uygulamaya dahil değildir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.