Paraf'tan Yeni Yıl Hediyesi | Kampanya Bulucu

Paraf’tan Yeni Yıl Hediyesi

Herkes yeni yıla mutlu girebilsin diye Paraf Kart yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya koşullarını sağladığınız taktirde 75 TL Paraf Puan kazanabilirsiniz. Kampanya geçerlilik süresi boyunca Akaryakıt harcamalarınız dışındaki tüm Paraf Pos cihazından yaptığınız 100 TL ya da daha üzeri 3’üncü alışverişinizde 25 TL Paraf Puan kazanacaksınız. Bu kampanya kapsamında kazanabileceğiniz maksimum Paraf Puanı 75 TL’dir. Harcama yapmadan önce “YENİYIL” yazarak 3404′ kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Puanları Halkbankası Mobil üzerinden görmeniz mümkün. Kazandığınız Paraf Puanlara bakmak istiyorsanız Mobil uygulamayı indirmeniz gerekiyor.Eğer Android işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz GooglePlay Market üzerindeki arama kutucuğuna Halkbankası yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirdeParaf Puanlarınızı görebileceksiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz Apple Store  üzerindeki arama kutucuğuna Halk bankası  yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirde Paraf Puanlarınızı görebileceksiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında devam edecektir. Bu kampanyada kazandığınız Paraf Puanlar Harcamaları yaptıktan sonra bir kaç gün içerisinde hesabınıza yansıtılacaktır. Bu tarihler dışında ya da kısa mesaj ile katılım gerçekleştirmeyen müşteriler kampanya kapsamında sayılmayacaktır. Kısa mesaj’ın ücreti tüm Operatörler üzerinden 0,65 TL’dir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 7/24 açık müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • HalkBankası A.Ş. kampanyada değişiklik yapma ya da tamamıyla kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Halkbankası A.Ş. tüm hakları saklıdır.
  • Yalnızca Pos üzerinden yapılan işlemlerde geçerlidir.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj ülke sınırları içerisinden gönderilmelidir.
  • Kayıt için gerekli kısa mesaj bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden gönderilmelidir.
  • ParafPara kullanarak yapılan işlemler, kredi kartından verilen düzenli ödeme talimatları, kira, eğitim, aidat ödeme talimatları, iptal ve iade işlemleri, yapılandırılmış vergi borcu ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
  • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
  • Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 14 Ocak 2018’dir. Kullanılmayan ParafPara’lar 15 Ocak 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Ek kartlar kampanya kapsamı içerisindedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ