Kampanya Bulucu

Paraf’tan Total’de 40 TL ParafPara

Otogaz, Benzin, motorin yani kısaca akaryakıtların son günlerde fiyatlarının artması ile Paraf müşterilerine özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında Paraf ile total’den 1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 100 TL ya da daha üzerli 3. akaryakıt ya da otogaz alışverişinizde 40 TL değerinde ParafPara kazanabilirsiniz.  Kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Puanları Halkbankası Mobil üzerinden görmeniz mümkün. Kazandığınız Paraf Puanlara bakmak istiyorsanız Mobil uygulamayı indirmeniz gerekiyor.Eğer Android işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz GooglePlay Market üzerindeki arama kutucuğuna Halkbankası yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirdeParaf Puanlarınızı görebileceksiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz Apple Store  üzerindeki arama kutucuğuna Halk bankası  yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirde Paraf Puanlarınızı görebileceksiniz. Kampanyaya katılmak için bankanızda kayıtlı ceptelefonu üzerinden 3404’e Total yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Bununla beraber kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Paraları 10 Ocak 2017 tarihinde kadar total üye işyerlerinden dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL’lik otogaz ve akaryakıt alışverişlerinin yalnızca ilki kampanya kapsamındadır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihlerinde geçerlidir. Bu tarihler dışında yapılan ve kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan otogaz ve akaryakıt alışverişleri kampanya kapsamında olmayacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.
  • Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Halkbanka’sı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Halkbanka’sının tüm hakları gizlidir.
  • Halkbankası ve Total kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
  • İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.