Kampanya Bulucu

Paraf’tan Sevgililer Günü Kampanyası

Paraftan Sevgililer Gününe özel yurt içi giyim, aksesuar, elektronik, kozmetik, optik ,saat ve kuyum sektörlerinden yapacağınız 100 TL ya da daha üzeri alışverişinize 10 TL toplamda 50 TL Paraf Para kazanacaksınız. Kampanya kapsamında alışveriş yapmadan önce Halk Bankası üzerinde kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden kısa mesaj olarak 3404’e SEVGİ yazarak kısa mesaj göndermeniz yeterli olacak. Kampanyaya katıldığınıza dair banka tarafından onay mesajı geldikten sonra kampanya kapsamında harcama yapmaya başlayabilirsiniz. Bununla beraber harcamaların aynı işyerinden yapılması durumunda ilk harcama baz alınacaktır. Kampanyaya katılmak için gönderilen kısa mesaj ücretleri müşterilerin kullandığı operatörler üzerinden belirlenir. Kampanya kart bazlı değildir. Bu nedenden dolayı her müşteri kampanya kapsamında maksimum olarak 50 TL Paraf Puan kazanabilir. Kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Puanları Halk Bankası anlaşmalı üye iş yerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.  Kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Puanları Halkbankası Mobil üzerinden görmeniz mümkün. Kazandığınız Paraf Puanlara bakmak istiyorsanız Mobil uygulamayı indirmeniz gerekiyor.Eğer Android işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz GooglePlay Market üzerindeki arama kutucuğuna Halkbankası yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirde Paraf Puanlarınızı görebileceksiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz Apple Store  üzerindeki arama kutucuğuna Halk bankası  yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirde Paraf Puanlarınızı görebileceksiniz. Kampanya kapsamına kazandığınız Paraf Puanlar harcama yapılan karta, harcama yapıldıktan bir gün sonra yüklenecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 5 Şubat 2018 ile 18 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında ve kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan alışverişler bu kampanya dahilinde değildir. Bu nedenle kampanya katıldığınıza dair kısa mesaj gelmeden alışveriş yapmaya başlamamalısınız.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 7/24 açık müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • HalkBankası A.Ş. kampanyada değişiklik yapma ya da tamamıyla kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Halkbankası A.Ş. tüm hakları saklıdır.
  • Yalnızca Pos üzerinden yapılan işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Puanlar 2 Mart 2018 tarihine kadar kullanılmadığı taktirde geri alınacaktır.
  • Bir müşteri ilk işlemi ile bir defaya mahsus ParafPara kazanabilecektir. Parafly kartlar, ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan işlemler de kampanyaya dahil olup business kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • ParafPara transfer işlemi kullanım olarak sayılmayacak olup transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.