Kampanya Bulucu

Paraf’tan Ekim Ayı Harcamalarına 50 TL Parafpara!

Paraf’ın son zamanlarda düzenlediği kampanya kullanıcılarına muhteşem fırsatlar sunuyor. Bu kampanyada, ekim ayı boyunca akaryakıt harcamaları hariç yaptığınız diğer tüm harcamalarda 50 TL’ye varan parafpara kazanabilirsiniz. Bu kampanya sayesinde yaptığınız alışverişin bir kısmını geri kazanmış olursunuz. Bu nedenle bu kampanya, her alanda yapılan alışverişlerde kolaylıkla ödül kazandırdığı için Paraf kart müşterilerinin yüzünü güldürdü. Bu yazımızda Paraf kart kullanıcılarına ekim ayı boyunca yapacakları her alışverişte 50 TL’ye varan parafpara kazandıran kampanyaya dair merak edebileceğiniz bütün ayrıntılara yer verdik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 05.10.2017 tarihinde başlamıştır ve 31.10.2017 tarihine kadar devam edecektir.

Kampanya kapsamında, yurt içinde tüm banka poslarından yapacağınız 100 TL ve üzerinde harcama yaptığınız ilk alışverişinizden sonra yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL parafpara kazanırsınız.

Bir müşteri toplamda en fazla 50 TL parafpara kazanabilir.

Kazandığınız parafparaları 12.11.2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanmadığınız parafparalar 13.11.2017 tarihinde silinecektir.

Akaryakıt harcamalarınız kampanya kapsamında değildir.

Eğer bir gün içinde aynı iş yerinden iki kere alışveriş yaparsanız, ilk yaptığınız harcama kampanyaya dahil edilir.

Bir müşteri, kampanyaya bir kart ile katılırsa, o müşteriye ait bütün kartlar kampanyaya dahil edilir.

Paraf, parafly, ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır ancak business kartlar ile halkcardlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Aynı zamanda, daha önce kazandığınız parafparaları kullanarak yaptığınız alışverişler, kredi kartına verdiğiniz düzenli ödeme talimatları ve yapılandırılmış vergi borcu ödemeleri kampanya kapsamında değildir.

Eğer yaptığınız işlemi daha sonradan iptal veya geri iade ederseniz ödül kazanımınız geçersiz sayılacaktır.

Halkbank’ın kampanyanın maddelerini değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer bu kampanyadan yararlanmak isterseniz yapmanız gereken şeyler çok kolay. Öncelikle, “Ödül” yazıp 3404’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu kısa mesajın asıl kart sahibinin Halkbank iletişim sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekir. Aksi taktirde kampanyaya katılımınız sağlanması mümkün değildir. Bu kısa mesajı ilk harcamayı yapmadan önce göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz mesajın Halkbank’ın sistemine ulaşmasından sonra size kampanyaya katılım sağladığınıza dair bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajın ardından kampanyaya katılımınız sağlanmış olur. Gönderdiğiniz bu kısa mesaj için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ancak yalnızca Türkcell, vodafone ve türk telekom operatörlerine ait cep telefonu numaraları kampanyaya katılabilir. Bu operatörler dışında kalan operatörlerden birine ait cep telefonu numarası ile kısa mesaj gönderemezsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.