Kampanya Bulucu

Paraf’tan E-bebek Mağazalarına Özel 35 TL’ye Varan Parafpara!

Halk Bankası, bebek alışverişi yapacak olan aileler için büyük bir avantaj sağlayan parafpara kampanyasını müşterilerine sundu. Bu kampanya kapsamında, yaptığınız harcamanın bir kısmını geri kazanabileceksiniz. Zaten ihtiyacınız olan veya almanız gereken herhangi bir şeyi kampanya sayesinde daha hesaplı hale getirebilirsiniz. Bu yazımızda Paraf kart kullanıcılarına özel düzenlenmiş olan ve e-bebek mağazalarından yapacakları alışverişlerden kazanabilecekleri parafpara kampanyasına yer verdik.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 1.10.2017 tarihinde başlayan ve 22.10.2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır. Eğer kampanyadan yararlanmak isterseniz bu tarihler arasında kampanya koşullarını yerine getirerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer bu kampanyaya katılmak isterseniz, herhangi bir kayıt olma sürecine girmeden, yalnızca paraf kartınız ile e-bebek mağazalarından alışveriş yapmanız yeterlidir. Kampanyaya katılmak için kampanya koşullarını sağlamanız dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Kampanya kapsamında e-bebek mağazalarından ve e-bebek resmi internet satış mağazasından yapacağınız alıverişlerde 20 TL’ye kadar parafpara kazanabilirsiniz.

Yaptığınız ilk 150 TL ve üzerinde alışverişiniz için 15 TL, farklı günlerde yaptığınız ikinci 150 TL ve üzeri alışverişiniz için ise 20 TL parafpara kazanabilirsiniz.

Alışverişinizin kampanya kapsamında geçerli sayılabilmesi için ödemenin paraf poslarından yapılması gerekmektedir.

Aynı günde yapacağınız alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerli olan bir kampanyadır. Kampanya kapsamında her müşteri maksimum kazanabileceği parafpara miktarı 35 TL’dir.

Kampanya kapsamında kazandığınız parafparaları 05.11.2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz.Bu tarihe kadar kullanmadığınız parafparalar 06.11.2017 tarihinde silinecektir.

Eğer parafpara transferi yaparsanız, bu işlem parafpara kullanımı olarak sayılamaz ve transfer ettiğiniz parafparalar geri alınır.

Katıldığınız kampanya ile ilgili bilgilendirme alışverişinize ait slipte bulunacaktır.

Bu kampanyanın taksit kampanyası dışında başka bir kampanya ile birleştirilmesi mümkün değildir.

Halk Bankası’nın kampanyanın koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Kampanyadan Kimler Yararlanamaz?

  • Bu kampanyadan business kart sahipleri bu kartla yaptıkları alışverişler ile kampanyaya katılamazlar.
  • Aynı zamanda parafpara kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Yaptığınız işlemi iptal ve geri iade ederseniz kampanyaya katılımınız da iptal edilir.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

  • Bu kampanya kapsamında yapacağınız 100 TL ve üzeri 2 taksit yaptırdığınız harcamanız için pos üzerinden seçmeli olarak ekstra 4 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.
  • Aynı zamanda e-bebek internet satış sitesinden yaptığınız 100 TL ve üzeri 2 taksitli harcamanızda ise otomatik olarak ekstra 4 taksit imkanından yararlanırsınız.
  • Bu taksit kampanyası kapsamında, ekstra eklenen 4 taksit ile toplamda en fazla 6 taksit yaptırabilirsiniz.
  • Bu kampanya sayesinde yaptığınız harcamanızın bir kısmını geri kazanmış olursunuz ve alışverişinizi daha avantajlı hale getirirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.