Kampanya Bulucu

Paraf’tan Bayram Hediyesi 100 TL Paraf Para Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf’tan Bayram Hediyesi 100 TL Paraf Para Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak akaryakıt ve market sektörleri hariç olmak üzere diğer tüm sektörlerden farklı günlerde ve tek seferde herhangi bir banka POS cihazı kullanılarak yapılacak olan her 150 TL ve üzeri alışverişte 10 TL değerinde ve kampanya kapsamında toplamda 100 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatı tamamen sizin elinizde!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 5 Ağustos ve 4 Eylül 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce kampanya kapsamında kullanacakları kartın bağlı olduğu ve Türkiye Halk Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden KAMPANYA yazdıktan sonra 3404’e kısa mesaj gönderilmesi gerekir. Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesaj her ne kadar ücretsiz olsa da Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom yani Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekir. Bununla birlikte kampanyaya katılım gönderilecek olan kısa mesajın Türkiye Halk Bankası sistemine ulaşmasının ve Türkiye Halk Bankası tarafından kart sahibine kayıt olunduğuna dair bilgi içeren mesajın gönderilmesinin ardından tamamen gerçekleşmiş olur.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Paraf ya da Parafly kartlarını kullanarak alışveriş yapması halinde Paraf Para kazanması mümkün olup, Halkcard, ticari kartlar ve Business kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zamana Yüklenir?

Kampanya koşulları yerine getirilerek kazanılmış olan Paraf Para’lar iş yeri tarafından POS cihazı üzerinden yapılacak olan gün sonu işlemleri aracılığı ile kazanım sağlanacak olan işlemin banka sistemine ulaşmasının ardından bir sonraki gün sistem tarafından kampanya kapsamında alışveriş yapılmış olan karta yüklenir.

Kazandığım Paraf Para’lar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan kazanılmış olan Paraf Para’ları 14 Eylül 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm Paraf Para’lar 15 Eylül 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan tamamen geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyaya hangi kartı ile katılırsa katılsın tüm kartları ile kampanyaya dahil olmuş olur.  Bu nedenle de her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında bir seferde en fazla 10 TL değerinde ve toplamda en fazla 100 TL değerinde Paraf Para kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Paraf Para kazanımı gerçekleşmez.

Paraf Para transferi işlemi Paraf Para kullanımı olarak sayılmayacak ve transferi gerçekleştirilmiş olan tüm Paraf Para’lar geri alınacaktır.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatları ve aidat, eğitim ve kira ödeme talimatları dahil edilmemiş bulunuyor.

Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.