Kampanya Bulucu

Paraf’tan Akaryakıt Alışverişlerine 50 TL Parafpara!

Paraf’tan muhteşem bir kampanya daha! Paraf’ın son kampanyalarından biri olan petrol ofisi kampanyası, sürekli seyahat eden paraf kart kullanıcılarına 50 TL parafpara kazandırıyor. Böylece harcamanızın bir kısmını geri kazanmış olursunuz. Bu yazımızda da Paraf kart kullanıcıları için harika bir fırsat olan petrol ofisi kampanyasından bahsettik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya, 1.10.2017 tarihinde başlamış olan ve 15.11.2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, paraf üyesi petrol ofislerinden yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarınızda 50 TL parafpara kazanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için yaptığınız harcamanın kampanyanın devam ettiği süre boyunca farklı günlerde ve tek seferde yapılması gerekmektedir. Eğer aynı gün içinde iki kere 100 TL ve üzerinde harcama yaparsanız yalnızca ilk harcama kampanya kapsamına dahil edilecektir.

Slip üzerinde kazandığınız parafparalar ile ilgili bilgi yer alacaktır, aynı zamanda ödül kazanımı hakkında size bilgilendirme mesajı gelecektir.

Kazandığınız parafparalar işlemin gerçekleşmesinin ertesi günü kartınıza yüklenir. Kartınıza yüklenen parafparaları 25.11.2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanmadığınız parafparalar 26.11.2017 tarihinde geri alınır.

Kazandığınız ödülü yine paraf üyesi petrol ofislerinde kullanabilirsiniz. Paraf üyesi petrol ofislerini görmek için, Paraf’ın resmi internet sitesinde yer alan program ortakları sayfasında doldurulması gereken firma adı bölümüne “petrol ofisi” yazmanız yeterlidir.

Bu kampanya kapsamında, bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir ve en fazla 50 TL parafpara kazanabilir.

Yapılan işlemin geçerli olabilmesi için paraf pos cihazlarından gerçekleşmesi gerekmektedir.

Bu kampanyadan yalnızca paraf ve parafly kartları dahildir, business kartlar, halkcard, Paraf’a ait ek kartlar, sanal kartlar ve parafpara ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Eğer 18 yaşından küçükseniz bu kampanyaya katılamazsınız.

Eğer yaptığınız işlemi iptal veya geri iade ederseniz işleminiz kampanya kapsamına alınmaz.

 

Kazandığınız parafparaları başka bir karta transfer edemezsiniz. Parafpara bakiyesinin ekside olması kampanya nedeniyle kazanılan ödülün kullanımını etkilemez.

Türkiye halk bankası kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer bu kampanyaya katılmak isterseniz yapmanız gerekenler oldukça kolay. Öncelikle, “PO” yazıp 3404 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu kısa mesajı alışverişinizi yapmadan  önce göndermeniz gerekmektedir. Katılımınızın gerçekleşmesi için, kısa mesajın, asıl kart sahibinin banka iletişim sisteminde yer alan cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekmektedir. Gönderdiğiniz bu kısa mesaj için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ancak numaranız, Vodafone, Turkcell ve Türk telekom dışında kalan operatörlere aitse, kampanyaya kısa mesaj ile katılım sağlayamazsınız. Bu kısa mesajı atmadan önce yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.