Kampanya Bulucu

Parafly ile Marks & Spencer’da % 10 Paraf Para ve 9 taksit!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Parafly ile Marks & Spencer’da % 10 Paraf Para ve 9 taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Marks & Spencer mağazalarından Paraf POS kullanarak tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde %10 Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz! Üstelik kampanya kapsamında Paraf POS kullanarak yapacağınız 50 TL ve üzeri iki taksitli alışverişlerde seçmeli olarak ilave 7 taksit kazanma fırsatını elde eder ve ödemelerinizi toplamda 9 taksite bölme şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Parafly ile Marks & Spencer’da % 10 Paraf Para ve 9 taksit!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında Marks & Spencer mağazalarından kampanya koşullarını yerine getirerek alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Marks & Spencer mağazalarına giderek orada yer alan Paraf POS’lar üzerinden tek seferde peşin ya da taksitli olarak alışveriş yapmaktır.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya kapsamında kazanacağınız Paraf Para’lar alışverişi yapmanızın ardından bir sonraki gün kartınıza yüklenir.

Kazandığım Paraf Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyaya ait tarihler arasında kazanacağınız Paraf Para’ları 16 Nisan 2017 tarihine dek kullanabilirsiniz. Bu tarihe kadar kullanmadığınız Paraf Para’lar 17 Nisan 2017 tarihi ile birlikte geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde kartınızdan silinir.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılan her bir kişinin bu kampanyadan kazanabileceği en yüksek Paraf Para tutarı 100 TL’ dir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya ile birlikte 50 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerinize ilave olarak verilecek 7 taksitle birlikte ödemelerinizde toplamda en fazla 9 taksit yapabilirsiniz.

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz Paraf Para’lar, Paraf Para kullanımı olarak sayılmayacağı için transferi gerçekleşen Paraf Paralar kartınızdan geri alınır.

Bu kampanyaya ek kartlar ile yapılan işlemlerde dahil edilmiştir.

Business kartlar ve Paraf Para kullanılarak yapılan ödemeler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

İadesi ya da iptali gerçekleşen ödemeler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya ile ilgili bilgilere müşteriye ait olan slip üzerinde yer verilmiştir. bu nedenle de bu kampanyadan geriye dönük bir şekilde kimse yararlanamayacaktır. Bu konu hakkında da herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.

Türkiye Halk Bankası tarafından bu kampanya ile ilgili olan koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı daha önceden haber vermeye gerek kalmadan durdurma haklarını saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.