Kampanya Bulucu

Parafly ile e-hamal.com’da 15 TL Paraf Para ve Dahası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Parafly ile e-hamal.com’da 15 TL Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde e-hamal.com sitesi üzerinden Parafly kullanarak Paraf POS’lar üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 15 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz. Bununla birlikte bir litre Naturel Birinci Ayvalık Zeytinyağı ve 500 mg ağırlığında yeşil zeytin kazanma fırsatı da kapınızda! Üstelik Paraf Para kazanmakla ve hediye ürünler almakla kalmıyor bir de tüm bunlar ücretsiz bir kargo fırsatıyla elde ediyorsunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Parafly ile e-hamal.com’da 15 TL Paraf Para!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 12 Ocak ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında e-hamal.com sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya tarihleri içine e-hamal.com sitesi üzerinden Parafly ve Paraf POS kullanarak 100 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır. Böylelikle hem Paraf Para hem hediye ürün hem de ücretsiz bir kargo fırsatını elde edersiniz.

Kazandığım Paraf Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 13 Mart 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan tüm Paraf Para’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 14 Mart 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında olan bir kampanya olduğu için bu kampanyaya her bir müşteri sadece bir defa katılabilir. Bu nedenle de her bir müşteri bu kampanya ile birlikte en fazla 15 TL değerinde Paraf Para kazanabilir ve sadece bir kez hediye ürünlere para ödemeden sahip olabilir.

Ayrıca bu kampanya kontenjanlarla sınırlı olduğu için banka ve e-hamal.com sitesi bu kampanyayı önceden haber vermeksizin durdurma ya da kampanya ile ilgili olan koşulların bir bölümünü ya da tamamını değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ücretsiz kargo fırsatından yararlanmak isteyen kişilerin katma değer vergisi dahil olmamak üzere İndirimsiz Sepet Toplamlarının 100 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

Bu kampanya ile birlikte kazanacağınız hediye ürünleri ayrıca sepete eklemenize gerek yoktur. Zira hediye ürünler paketleme sırasında eklenir.

Bu kampanya sadece Paraf POS’ların kullanıldığı işlemlerde geçerli olacaktır.

Bu kampanya kapsamında yapmış olduğunuz alışverişlerin iadesini ya da iptalini gerçekleştirmeniz halinde kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile ilgili olan koşulların bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber vermeden durdurma haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.