Kampanya Bulucu

Paraf’lılar Tek Seferde Alır, 3 Seferde Öder Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf’lılar Tek Seferde Alır, 3 Seferde Öder Kampanyası!”  kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak taksit yasağı olan sektörler hariç olmak üzere yapılacak olan 50 TL ve 10.000 TL arasındaki peşin alışverişleri ücretsiz ve faizsiz bir şekilde üç taksite dönme imkanı tamamen sizin elinizde olacak!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 16 Ağustos ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında taksit yasağı olan sektörler dışında kalan sektörlerden peşin olarak alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce Türkiye Halk Bankası sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak olan kredi ya da banka kartının bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden KOLAY yazdıktan sonra 3404’e kısa mesaj göndermesi gerekir. Gönderilecek olan kısa mesajın Türkiye Halk Bankası sistemine ulaşmasının ve Türkiye Halk Bankası tarafından kart sahibine kayıt olunduğuna dair geri bildirimin yapılmasının ardından yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil olur. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan her bir kısa mesajın Turkcell, Türk Telekom yani Avea ya da Vodafone operatörlerinden gönderilmesi gerekmekte olup her bir kısa mesaj tamamen ücretsiz olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Paraf, Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Türkiye Halk Bankası müşterileri kampanyaya hangi kartı kullanarak katılacak olurlarsa olsunlar tüm kartları ile birlikte katılmış olurlar.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya Sanal POS cihazı üzerinden yapılacak ola işlemler dahil edilmiş bulunuyor.

Kredi kartı üzerinden verilecek olan düzenli ödeme talimatları, kira, eğitim ya da aidat ödemeleri ve fatura ödemeleri kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iptalinin ya da iadesinin gerçekleşmesi halinde peşin fiyatına ücretsiz ve faizsiz taksit fırsatından faydalanma imkanını da kaybetmiş olursunuz.

Kampanyaya Business kartlar ve Halkcard kredi kartları kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanyaya yurt dışında yapılacak olan işlemler dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanyaya doğrudan pazarlama ile ilgisi olan harcamalar, akaryakıt harcamaları, alkollü içecek alımları, gıda alışverişleri, yemek alışverişleri, ofis malzemesi harcamaları, kozmetik alımı, telekomünikasyon ya da yurt dışından yapılacak olan işlemler dahil edilmemiş bulunuyor.,

Kampanyaya kısa mesaj yolunu kullanarak katılmanız gerekmekte olup bunun için gönderilecek olan kısa mesajın Türkiye Halk Bankası sistemine ulaşmasının ve Türkiye Halk Bankası tarafından kart sahibine kayıt olunduğuna dair geri bildirimin yapılmasının ardından alışveriş yapılması gerekir.

Kampanyaya dahil olmak için atılacak olan kısa mesajın kampanya kapsamında kullanılacak olan kredi ya da banka kartının bağlı olduğu ve Türkiye Halk Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekir.

Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların yalnızca belirli bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.