Kampanya Bulucu

Paraf’ın Yepyeni Ayrıcalığı Paraf Üstü ile Ayda 25 TL’ye Kadar İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf’ın Yepyeni Ayrıcalığı Paraf Üstü ile Ayda 25 TL’ye Kadar İndirim!” kampanyası ile birlikte Paraf üyesi olan marketlerden Paraf kullanarak yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde tek seferde en fazla 9,99 TL ve bir ay içinde toplamda 25 TL indirim kazanma fırsatını elde edersiniz! Alışverişlerinizi yaparken Paraf POS’ları kullanmayı unutmayın!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya Paraf tarafından Paraf Üstü adı verilmiş bir uygulamadır. Bu nedenle kampanya kapsamında bir değişiklik meydana gelene kadar bu kampanya ile ilgili herhangi bir tarih bulunmamaktadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“Paraf’ın Yepyeni Ayrıcalığı Paraf Üstü ile Ayda 25 TL’ye Kadar İndirim!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey PARA yazıp bir adet boşluk bıraktıktan sonra Paraf kartına ait olan son 6 haneyi yazarak 3404 numarasına kısa mesaj göndermektir. Bu kısa mesajın ilk harcama yapılmadan önce gönderilmesi halinde kampanyadan yararlanmanız mümkün olacaktır.

Gönderilecek olan kısa mesajlar kartın sahibi tarafından Halkbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Kısa mesaj ile gönderilen kart numarası haricinde kalan kartlar da aynı müşteriye ait olması takdirinde kampanyadan faydalanabilecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Evet, bu kampanya katılan kişiler yapacakları tek bir alışverişten en fazla 9,99 TL’ye kadar indirim alabilecektir. Bununla birlikte bu uygulamaya dahil olan kişiler bir ayda en fazla 25 TL değerinde indirim kazanabilirler. Ayrıca ödül tutarları 10 ve katları şeklinde yuvarlanarak verilecektir. Kampanya ile ilgili olarak bilinmesi gereken bir diğer şey ise bu kampanyanın müşteri bazında bir kampanya olduğudur. Bu nedenle de farklı kartlar ile kampanyadan birden fazla kez yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Kampanya Kapsamında Uygulama Nasıl Olacaktır?

Bu kampanya kapsamında küsurat konusunda endişe etmenize gerek yok. Paraf Üstü uygulamasına katılan herkes artık para üstü konusunda hiçbir şekilde endişe etmeyecek. Gelin size bu konuda birkaç örnek verelim. Örneğin 107,99 TL değerinde bir alışveriş yaptınız. Bu alışverişiniz ile birlikte kazanacağınız toplam indirim 7,99 TL olacaktır. Bir başka örnekte ise 228 TL değerinde alışveriş yaptığınızı düşünelim. bu durumda hanenize yazılacak olan indirim 8 TL değerinde olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar İle Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için Parafly kartlarını, ek kartları, Paraf kartları kullanabilirsiniz. Bununla birlikte sanal kartlar, Paraf Business kartları ve Halkcard’lar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Dolar ekstre talebine sahip olan kişiler bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Sanal POS’lar üzerinden yapılan işlemler de bu kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanyaya katılım ücreti bulunmamakla beraber kısa mesajların Türk Telekom, Vodafone ya da Turkcell operatörleri kullanılarak gönderilmesi gerekmektedir.

Paraf Üstü uygulamasını bir başka indirim ödülü ile birleştirmeniz mümkün değildir. Eğer aynı anda iki farklı kampanya birbiriyle çakışırsa bu durumda indirim tutarı daha büyük olan işlem kartınıza yansıyacaktır.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile ilgili herhangi bir koşulda haber vermeden değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen durdurma gibi haklara sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.