Kampanya Bulucu

Paraf Visa ile trendyol.com’da 30 TL İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri içinde trendyol.com sitesi üzerinden ilk defa kaydedilmiş olan Visa kredi kartını kullanarak yapacağınız alışverişler ile 30 TL değerinde indirim kodu kazanma şansı yakalarsınız.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Paraf Visa ile trendyol.com’da 30 TL İndirim!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri içinde bu kampanyanın koşullarını yerine getirmesi gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“Paraf Visa ile trendyol.com’da 30 TL İndirim!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin trendyol.com sitesi üzerinden Visa kredi kartı ile alışveriş yapması gerekmektedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunmaktadır. Kampanya tarihleri içinde yapacağınız alışverişin ardından Visa kartını ilk defa kaydetmeniz halinde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olacaktır.

Bu kampanyaya katılabilmek için trendyol.com sitesinin web sitesi ile mobil web sitelerini kullanabileceğiniz gibi Trendyol mobil uygulamasını da kullanabilirsiniz.

İndirim Kodu Ne Zaman Hesabıma Yüklenir?

Bu kampanyaya ait koşulları yerine getirerek kazanmış olduğunuz indirim kodları 2 Mart 2017 tarihine dek trendyol.com sitesi üzerinde sahip olduğunuz üyelik hesabına yüklenecektir.

İndirim Kodu Kaç Gün Geçerlidir?

Bu kampanya ile birlikte kazandığını indirim kodlarını size iletildiği tarihten sonraki 15 günlük dönem boyunca kullanabilirsiniz.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Kampanyadan kazanmış olduğunuz indirim kodunu nasıl kullanacağınıza dair gerekli olan bilgileri kampanyanın bitmesinin ardından üç günlük bir dönem içerisinde e posta yolu ile alırsınız. Bununla birlikte bu kampanya ile kazanmış olduğunuz 30 TL değerindeki indirim kodunu 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilmeniz mümkündür.

İndirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken şey trendyol.com sitesi üzerinde yer alan Ödemeler bölümüne gelerek bu bölümde yer alan “İndirim Kuponu / Kodu” bölümüne indirim kodunu girmektir.

Kampanyaya Katılmanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılacak kişiler Trendyol sitesi üzerinde var olan hesaplarından sadece tek bir kez yararlanabilecektir. Daha önce kart kaydetme işlemi yapan hesaplar farklı Visa kredi kartları ile bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Her bir alışveriş için sadece tek bir indirim kodu kullanabilirsiniz.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

İndirim kodunda yararlanabilmeniz için Visa kredi kartının kayıtlı bir şekilde kalmaya devam etmesi gerekir.

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz indirim kodunu kampanyada belirtilmiş olan tarihler içerisinde kullanmadığınız taktirde sahip olduğunuz indirim kodu pasif hale gelerek, bir daha yenisi ile değiştirilmeden ya da tekrar aktif hale gelmeden geçerliliğini kalıcı bir şekilde yitirecektir.

30 TL değerinde olan indirim kodunu parça parça ya da bir başka indirim ile birleştirerek kullanamayacağınız gibi bu indirim kodunu paraya çevirmeniz de mümkün değildir.

Trendyol, Visa ve Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile ilgili değişiklik yapma ya da kampanyayı doğrudan durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.