Kampanya Bulucu

Paraf Sanal Kartına Özel 100 TL’ye Varan İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf Sanal Kartına Özel 100 TL’ye Varan İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde sanal kartı olan ya da sanal kart çıkartan kişiler e-ticaret ortamında sanal kart ile yapacakları ilk 100 TL ve üzeri alışverişin ardından yine sanal kart ile yapacakları her 100 TL ve üzeri e-ticaret alışverişlerinde 10 TL indirim kazanacak ve kampanya kapsamında toplamda 100 TL indirimden faydalanma şansına erişecektir!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

3 Mart ve 31 Mart 2017 tarihlerinde e-ticaret siteleri üzerinden sanal kart ile 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir. Sanal kartı olmayan bireyler kampanyadan faydalanabilmek için yine kampanya tarihleri içinde sanal kart çıkarmalıdır. Fakat sanal kart çıkarıldıktan bir gün sonra kampanyadan faydalanılabileceği için çıkartılacak olan sanal kartın 31 Mart 2017 tarihinden önce çıkartılması gerekmektedir. Fakat bu durumda örneğin 30 Mart 2017 tarihinde sanal kart çıkartan biri aynı gün içinde kampanyadan en fazla bir kez yararlanabileceği için en fazla 10 TL değerinde indirim kazanabilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında harcama yapmadan önce “ETİCARET” yazdıktan sonra 3403 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan kısa mesajın HSBC Bank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılacak kişilerin gönderecekleri kısa mesajları, Türk Telekom, Vodafone ya da Turkcell operatörleri üzerinden göndermesi gerekmekte olup kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesaj tamamen ücretsizdir. Ayrıca kampanyaya katılım tam olarak gönderilen kısa mesajın HSBC Bank’a ulaşmasının ve banka tarafından kampanyaya katılan kişiye geri dönüş yapılmasının ardından başlayacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar İle Katılabilirim?

Bu kampanyaya sadece Parafly ya da bireysel Paraf kartına bağlı olan sanal kartlar ile katılım gösterilmesi mümkündür. Paraf asıl ya da ek kartları ve Parafly asıl ya da ek kartları kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kazanılan İndirimler Nereye Yansıyacaktır?

Kampanya kapsamında kazanılacak olan indirimler sanal kart bir ek karta bağlı ise ek kartın bağlı olduğu asıl kartın ekstresine ve eğer sanal kart bir asıl karta bağlı ise de asıl kartın ekstresine yansıtılacaktır. Bir müşterinin ek ve asıl kartlarına bağlı olarak oluşturmuş olduğu farklı sanal kartlar olması halinde her iki sanal kartın toplamı ile en fazla 100 TL indirim kazanılabilecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Her bir müşteri bu kampanyaya sadece tek bir sanal kartı ile katılabilecek olup, kampanyaya katılım gösteren kartın iptal edilip tekrar sanal kart oluşturulması halinde bu kampanyadan faydalanılması ve yeniden ödül kazanılması mümkün olmayacaktır. Ayrıca Parafly ve Paraf kartları olan bir müşterinin her iki kart için ayrıca sanal kart üreterek kampanyaya katılması mümkün değildir. Kampanya kapsamında sadece tek bir sanal kartın üretilmesi ve yalnızca bu sanal kart ile alışveriş yapılarak indirim kazanılmasına izin verilmiştir. Bununla birlikte yapılacak olan her 100 TL ve üzeri alışverişten 10 TL ve kampanya genelinde en fazla 100 TL kazanılabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında sadece 100 TL üzeri taksitli ya da peşin alışverişler kampanyaya dahil edilecektir.

Sanal kartı olmayan kişilerin kampanyaya katılabilmek için sanal kart oluşturması halinde, sanal kartın oluşturulmasından bir sonraki gün itibarı ile kampanyaya katılım mümkün olacaktır.

Aynı gün içinde aynı iş yerinden yapılacak olan harcamalardan yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilir.

Bu kampanyaya sadece sanal kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş olup sanal kart ile yapılacak olan harcamalarda ödül kazanılabilecektir. Sanal kart haricindeki kartlar ile yapılacak olan ödemeler ile indirim kazanmak mümkün olmayacaktır.

Bu kampanyaya HalkCardlar, Business kartlar ya da bu kartlara bağlı olan sanal kartlar kullanılarak katılım gösterilemeyecektir. Parafly ya da Paraf kartlarına bağlı olan sanal kartlar ile kampanyaya katılarak ödül kazanan kişilerden kampanya bitiminde ödül geri alınacaktır.

Kampanyaya ödeme kuruluşlarından yapılacak olan ödemeler dahil edilmemiştir.

6532 MCC kampanyaya dahil edilmemiştir.

Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler ile iadesi ya da iptali gerçekleşen ödemeler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Paraf sanal kart oluşturma işlemleri ve güvenli bir şekilde sanal kart kullanımı ile ilgili olarak bilgi edinmek için Paraf Card sitesinde yer alan Paraf Sanal sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu kampanyaya katılan tüm müşteriler kampanya kapsamında belirlenmiş olan şartları okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Türkiye Halk Bankası önceden haber verme gereği duymadan bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların istediği bir bölümünde ya da kampanyanın tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.