Kampanya Bulucu

Paraf Mastercard’a Özel TAV Lounge’da % 60’a Varan İndirim!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Paraf Mastercard’a Özel TAV Lounge’da % 60’a Varan İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Master Card kredi kartları kullanılarak Çeşme ve Bodrum havalimanı transferlerinizi ücretsiz hale getirebilir, kampanya kapsamında www.pahabicilemezistanbul.com sitesi üzerinden alınacak olan tek kullanımlı kodların kullanmanız halinde ise TAV Lounge’da %60’a varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Ağustos ve 11 Eylül 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin her şeyden önce www.pahabicilemezistanbul.com sitesine giriş yaparak tek kullanımlık kodu alması gerekir. Fakat kullanılacak olan kodlar, rezervasyonu garanti kılmayacak, rezervasyonun geçerlilik kazanabilmesi için Secure Drive tarafından kampanya kotası doğrultusunda rezervasyon yapılması gerekecektir. Bununla birlikte alışverişleriniz sırasında yapmanız gereken şey Master Card kredi kartlarını kullanmak olur.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında sunulmuş olan kod sayısı 3.000 adet ile sınırlandırılmış olup, kodunuzu almanız halinde rezervasyon garantisi yapılmayacaktır. Rezervasyonların gerçekleşebilmesi için Secure Drive tarafından kampanya kotası doğrultusunda işlemleri gerçekleştirilmesi gerekir. Her bir kod tek yön sefer ve bir kişi için olup kampanya kapsamında her bir kişi kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilir. Tek kullanımlık olan bu kodlar yalnızca www.pahabicilemezistanbul.com sitesi üzerinden alınabilecek olup, bu kodların 11 Eylül 2017 tarihine kadar kullanılması gerekir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Transferin gerçekleştirileceği araçta, güzergah üzerinde transfer talep eden bir başka araç olması halinde başka yolcuların alınması da mümkün.

www.pahabicilemezistanbul.com sitesi üzerinden alınacak olan kampanya kodlarını Bodrum ve Çeşme’de Secure Drive’ın paylaşımlı havalimanı transfer hizmetinden ücretsiz bir şekilde faydalanmak için kullanmanız mümkün. Rezervasyon sırasında kredi kartından çekilecek olan 5 TL, seyahatin ardından sizlere geri iade edilir.

Bu kodlar diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.

Kampanya kodlarının www.securedrive.com.tr sitesi üzerinden rezervasyon yapılırken promosyon kodu bölümüne girilmesi gerekiyor.

Çağrı Merkezi üzerinden yapılacak olan rezervasyonlar işlemlerinde kampanya kodlarını görevli ile paylaşmanız gerekir.

Rezervasyon sırasında operatör adresinizin servis alanında olup olmadığı bilgisini sizlere verilir.

Rzervasyon uçuştan 6 saat kadar önceye dek yapılabilir.

Uçuş saatinden 4 saat kadar önceye dek yapılacak olan değişiklikler kabul edilecek olsa da dört saat öncesine dek iptal edilmemiş olan rezervasyonlarda 5 TL geri iade edilmez.

3 saatin üzerinde rötar olması halinde Secure Drive’ın aracı alanda bekleme zorunluluğu kalmayacak fakat uygun ilk araç ile hizmeti vereceğini taahhüt eder.

Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların herhangi bir bölümünde değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.