Kampanya Bulucu

Paraf ile www.ciceksepeti.com’da Yüzde 40’a Varan İndirim ve Yüzde 10 Paraf Para!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile www.ciceksepeti.com’da Yüzde 40’a Varan İndirim ve Yüzde 10 Paraf Para!” kampanyası ile birlikte tüm etiketli ürünlerde yüzde 15 oranında ve seçili ürünlerin bulunduğu sayfada yüzde 40 indirim kazanma fırsatını elde edersiniz! Üstelik Paraf POS’ları kullanarak tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde Yüzde 10 oranında Paraf Para kazanma şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Paraf ile www.ciceksepeti.com’da Yüzde 40’a Varan İndirim ve Yüzde 10 Paraf Para!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanyanın koşullarını yerine getirmesi gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında uygulanacak olan indirimden yararlanmak isteyen kişilerin www.ciceksepeti.com sipariş bölümünde yer alan “İndirim Kodu” bölümüne kişiye özel olarak gönderilecek olan indirim kodlarını girmesi gerekmektedir.

Bununla birlikte Yüzde 10 oranındaki Paraf Para şansından yararlanmak isteyen kişilerin www.ciceksepeti.com sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde Paraf POS’larını kullanması gerekmektedir.

Bu Kampanyanın Sınırı Var mı?

İndirim kodları tek kullanım ile sınırlandırılmıştır

Bu kampanya müşteri bazında olduğu için her bir müşteri bu kampanyadan sadece tek bir kez yararlanabilir.

Bu kampanyaya katılan kişiler en fazla 50 TL tutarında Paraf Para kazanabilirler.

Kazandığım Paraf Paraları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz Paraf Paraları 13 Mart 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihe dek kullanılmayan Paraf Paralar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 14 Mart 2017 tarihinde kartınızdan silinecektir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyada bahsi geçen indirim, ürüne ait ücret üzerinden işlemin gerçekleştiği anda yapılacak olup kredi kartı üzerinden indirim sonrasında geriye kalan tutar çekilecektir.

Bu kampanyanın sunmuş olduğu indirim alışveriş esnasında uygulanacak olup Paraf ekstresine herhangi bir tutarda indirim yansımaz.

Ek kartlar, sanal kartlar ve Parafly kartları bu kampanyaya dahil edilmiştir. Paraf Para kullanılarak yapılan ödemeler, Business kartlar, iade ve iptal işlemleri ise bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

14 Şubat 2017 tarihinde yapılacak olan siparişlerde sadece Sevgililer Günü kategorisinde yer alan ürünlerde indirim kullanılabilir.

Bu kampanyadan geriye dönük olarak yararlanmanız mümkün olmadığı gibi bununla ilgili herhangi bir değişiklik yapılması da beklenmemektedir.

Bu kampanya diğer indirim kodları ya da kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.

Bu kampanyaya sadece Paraf POS’lar kullanılarak yapılan işlemler dahil edilmiştir.

Paraf Para transferleri Paraf Para kullanımı olarak sayılmayacağı için 13 Mart 2017 tarihine kadar harcanmayan transfer edilmiş olan Paraf Paralar da geri alınır.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile birlikte sunulmuş olan koşulların bir kısmında ya da tamamında değişiklik yapma ve bu kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.