Kampanya Bulucu

Paraf ile Vestel’de 12 Taksit!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile Vestel’de 12 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilen kartlardan birini kullanarak Paraf üyesi olan Vestel mağazalarından birine giderek Paraf POS cihazları üzerinden 100 TL ve üzeri 2, 4 ve 5 taksitli yapılacak olan işlemlere ilave 7 taksit eklenecek ve toplamda 12 taksit fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olacaksınız!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 31 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için ekstra bir katılım göstermeniz gerek olmayıp yalnızca Paraf üyesi olan Vestel mağazalarına giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak 100 TL ve üzeri 2, 4 ve 5 taksitli işlemleri Paraf POS cihazı üzerinden yapmanız gerekmektedir. Bu sırada tek dikkat etmeniz gereken şey hangi kampanyadan yararlanmak istediğinizi mağaza görevlisine bildirmek olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yararlanmak için Paraf, Parafly, Business kartlar ve sanal kartlardan birini kullanarak alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında yapılacak olan 2, 4 ve 5 taksitli işlemlere ilave olarak eklenecek 7 taksit ile birlikte kullanılabilecek en yüksek taksit 12 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Bilgisayar ürünleri ve elektronik eşya gruplarından yapılacak olan alışverişlerde ise ilave 3 taksit eklenerek toplamda 6 taksit sınırı ile alışveriş yapılabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya katılacak olan sanal üye iş yerlerinden Sanal POS kullanılarak yapılacak olan alışverişlerde kampanya şartlarının yerine getirilmesi halinde işlemlere otomatik bir şekilde ilave taksit eklenecektir.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iptalinin ya da iadesinin gerçekleşmesi halinde herhangi bir sayıda ilave taksit kazanılması mümkün olmayacaktır.

Kampanya bilgisayar, elektronik eşya ve telekomünikasyon alışverişleri için geçerli değildir. Bu nedenle telekomünikasyon ürünlerinin alımlarında taksit uygulanmaz.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin seçili kampanyayı satış görevlisine bildirmesi gerekir.

Yararlanılacak olan kampanya ile ilgili tüm bilgiler müşterilere ait kartlarda yer alan slip üzerinde bulunur. Bu nedenle bu kampanyadan geriye dönük bir şekilde yararlanılması mümkün olmadığı gibi bu konuda herhangi bir değişiklik yapılması da beklenmemektedir.

Türkiye Halk Bankası ve Vestel bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı önceden haber verme gereği duymadan tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.