Kampanya Bulucu

Paraf ile Vestel’de 12 Taksit Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile Vestel’de 12 Taksit Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Paraf üyesi iş yeri olan Vestel mağazalarına giderek Paraf POS cihazları üzerinden gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri 2, 4 ya da 5 taksitli işlemlerde ilave 7 taksit kampanyasından yararlanma fırsatını elde ederek, toplamda 12 taksite varan fırsat yelpazesinden faydalanma şansını yakalamış olursunuz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak için 30 Haziran 2017 tarihine dek Paraf üyesi iş yeri olan Vestel mağazalarından alışveriş yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ayrıca bir katılım yöntemini kullanmasına gerek yoktur. Bu kişilerin tek yapması gereken şey yukarıda belirtmiş olduğumuz kampanya tarihleri dahilinde aşağıda yer alan kampanyaya dahil edilmiş olan kartlardan birini kullanarak Paraf üyesi iş yeri olan Vestel mağazalarına giderek 100 TL ve üzeri 2,4 ya da 5 taksit ile işlem yapmak ve ilave 7 taksit fırsatını elde ederek toplamda 12 taksite varan taksit seçeneğinden yararlanmak olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Paraf, Parafly, Business kartlar ve sanal kartları kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında gerçekleştirilmiş bir kampanya olduğu için her bir müşterinin kampanyadan en fazla bir defa yararlanması mümkün olacaktır. Ayrıca beyaz eşya sektöründen yapılacak olan alışverişlerde belirlenmiş olan yasal taksit sınırı 12 iken, bilgisayar ve elektronik eşya ürün gruplarından yararlanmak istediğiniz takdirde bu sınır 6 taksite düşecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde herhangi bir kazanım gerçekleşmeyecektir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin hangi kampanyadan faydalanmak istediğini satış görevlisine belirtmesi gerekir.

Elektronik eşya ve bilgisayar ürün gruplarından yapılacak olan 3 taksitli işlemlerde ilave 3 taksit fırsatından yararlanarak toplamda 6 taksite varan taksit seçeneklerinden yararlanma şansını elde etmiş olursunuz. Bununla birlikte telekomünikasyon ürünlerini satın aldığınız takdirde herhangi bir sayıda taksitten yararlanma şansınız olmayacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin Paraf POS cihazları üzerinden yapılması gerekir.

Kampanyaya dahil edilmiş olan Paraf üyesi sanal iş yerlerinden yapılacak olan işlemlerde Sanal POS cihazları üzerinden yapılacak olan ödemelerde kampanya kapsamında belirtilmiş olan şartlar yerine getirildiği takdirde ilave taksit otomatik bir şekilde eklenir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin Paraf üyesi iş yeri olan Vestel mağazalarından yapılması gerekir.

Faydalanılacak olan kampanya ile ilgili olan tüm bilgiler müşterilerin kampanya kapsamında alışveriş yapacakları kart ya da kartlarda yer alan slip üzerinde yer almaktadır. Kampanya kapsamında geriye dönük yararlanma gerçekleştirilemeyecek olup bu konu ile ilgili olarak herhangi bir değişikliğin yapılması da beklenmemektedir.

Türkiye Halk Bankası ve Vestel önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya kapsamında belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme gibi haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.