Kampanya Bulucu

Paraf ile Ücretsiz ve Faizsiz 1 Ay Erteleme Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Paraf ile Ücretsiz ve Faizsiz 1 Ay Erteleme Kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilen kartlardan birini kullanarak yurt içinde yer alan tüm banka POS cihazları üzerinden tek seferde 50 TL ile 30.000 TL arasındaki peşin işlemleri faizsiz ve ücretsiz bir şekilde 1 ay erteleme fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin yurt içinde yer alan tüm banka POS cihazları üzerinden yaptıkları 50 TL ve 30.000 TL arasındaki peşin işlemleri 22 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında erteletmesi için kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde herhangi bir ödeme işlemi gerçekleştirmeden önce ERTELE yazdıktan sonra 3404 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım gönderilecek olan kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasının ardından, Halkbank tarafından kart sahibine gönderilecek olan kayıt olduğuna dair bilginin verilmesi ile birlikte sağlanacaktır. Bununla birlikte gönderilecek olan kısa mesajın Halkbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmekte olup bu kısa mesaj için hiçbir ücret tahsil edilmeyecektir. Ayrıca kampanyaya sadece Turk Telekom, Vodafone ve Turkcell GSM operatörleri üzerinden atılan kısa mesajlar ile katılınması mümkündür.

Kampanyaya Hangi Kartlar İle Katılabilirim?

Paraf, Parafly, ek kartlar ve sanal kartlar ile bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin, kampanyaya katılım gösterildikten sonra yapılması ve 50 TL ile 30.000 TL arasında olması gerekmektedir. Bunun haricinde kampanyaya katılma sınırı bulunmamaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bir kart ile kampanyaya katılan bir müşteri tüm kampanyaları ile birlikte kampanyaya dahil olmuş olacaktır.

Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Halkcard ve Business kartlar ile yapacağınız ödemelerde erteleme kampanyasından yararlanmanız mümkün değildir.

Nakit avans işlemleri ile birlikte, iade ve iptal işlemleri de kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyaya eğitim, kira ve aidat ödemeleri ile birlikte düzenli ödeme talimatları dahil edilmemiştir.

Yasal mevzuat sebebiyle kredi kartları üzerinden gerçekleştirilecek olan doğrudan pazarlama ve telekomünikasyon ile ilgili olan harcamalar, yemek, akaryakıt, alkollü içecek, ofis malzemesi, kozmetik, gıda, yurt dışı kaynaklı olan harcamalar ile hediye çeki, hediye kartı ve buna benzer şekillerde olan herhangi bir somut hizmet ya da mal içermeyen ürünlerin ertelenmesi mümkün değildir.

Türkiye Halk Bankası önceden haber verme ihtiyacı duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların istediği bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.