Kampanya Bulucu

Paraf İle Total’de 50 TL Paraf Para Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf İle Total’de 50 TL Paraf Para Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak Paraf üyesi Total akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. otogaz ya da akaryakıt alışverişinde 50 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya Paraf üyesi Total akaryakıt istasyonlarından 16 Mayıs ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacak olan otogaz ya da akaryakıt alışverişlerinde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin herhangi bir miktarda alışveriş yapmadan önce banka sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında alışveriş yapılacak olan kartın da bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden TOTAL yazdıktan sonra 3404 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilecek olan kısa mesajlar ücretsiz olup Turkcell, Türk Telekom ya da Vodafone GSM operatörleri üzerinden gönderilmelidir. Zira diğer operatörler ile kampanyaya katılım gösterilmesi mümkün değildir.

Ödül kazanımı ile ilgili olarak tüm bilgiler slip üzerinde yer almakta olup kısa mesaj yolu ile sizlere gönderilecektir.

Kazandığım Paraf Paralar Kartıma Ne Zamana Yüklenir?

Kampanya gerekliliklerini yerine getirerek kazanmış olduğunuz Paraf Paralar kazanımı gerçekleştirdiğiniz günün ertesi gününde kazanım sağlamış yani alışveriş yapmış olduğunuz karta yüklenecektir.

Kazandığım Paraf Paralar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Paraf Paraları 10 Temmuz 2017 tarihine dek Paraf üyesi iş yeri olan Total istasyonlarından otogaz ya da akaryakıt alışverişinde bulunmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Paraf Paralar 11 Temmuz 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşterinin kampanyaya en fazla bir kere katılma hakkı bulunmaktadır. Bununla birlikte her bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde Paraf Para kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında alışverişlerin mutlak surette kampanyaya katıldıktan sonra yapılması ve Paraf POS cihazları üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajın banka sistemine ulaşmasının ardından yapacağınız işlemler kampanyaya dahil edilecektir.

Paraf üyesi Total akaryakıt istasyonlarına Paraf Card resmi internet sitesinde yer alan Program Ortakları sayfasındaki Firma Adı bölümüne TOTAL yazarak ulaşmanız mümkündür.

Total Mobil Ödeme yolunu kullanarak yapılacak olan otogaz ya akaryakıt işlemleri kampanyaya dahil edilmiştir.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya Paraf ve Parafly kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş olup, Halk Card, Business kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

18 yaşından küçük kişilerin kampanyadan faydalanması mümkün değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin ardından işlemlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde, bu işlemler kampanyaya dahil edilmez.

Kampanya kapsamında kazanacağınız Paraf Paraları bir başka karta transfer etmeniz mümkün değildir.

Avans Paraf Para kullanımı ve buna benzer sebeplerden dolayı karttaki Paraf Para bakiyesinin sıfırın altına düşmesi kampanya kapsamında kullanılacak olan Paraf Paraları etkilemeyecektir.

Türkiye Halk Bankası ve TOTAL önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını haiz tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.