Kampanya Bulucu

Paraf ile Teknosa Alışverişlerine 75 TL ParafPara

Paraf kredi kartı, şimdi hem alışveriş konusunda taksit imkanı sunarken, hem de oldukça yüksek tutarda ParafPara veriyor. Özellikle Teknosa kampanyaları arasında yer alan bir fırsat ile 75 TL ParafPara kazanabilme şansınız var.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Paraf kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Paraf kredi kartı ile Teknosa mağazalarından 750 TL veya daha fazla bir harcama yapmış olduğunuz zaman 75 TL ParafPAra kazanıyorsunuz. Üstelik 2 taksitli işlemlerinize artı 5 taksit imkanı daha sunarak 7 taksit fırsatı yaratıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm bireysel Paraf kredi kartı sahiplerinin yararlanabileceği kurguda. Üstelik kampanya için herhangi bir kayıt ya da kupon gibi işlemler yapmanıza gerek yok. Yapılan alışveriş ile otomatik olarak kampanyaya dahil olabiliyorsunuz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerli?

13 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 21 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihler arasında herhangi bir kayıt işlemi vs. yapmadan, sadece Teknosa’dan alışveriş yaparak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Tüm Mağazalarda Geçerli Midir?

Bu kampanya hem Türkiye’nin her yerinde ki mağazalarda geçerli olurken, hem de www.teknosa.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde de geçerli olacak. Kampanyadan aynı şekilde yararlanabileceksiniz.

ParafPara’yı Nasıl Alacağım?

Alışverişi yapmış olduğunuzda otomatik olarak kazandığınız ParafPara kartınıza yüklenecektir. Kazandığınız Bu ParafParaların son kullanım tarihi 5 Temmuz 2015’tir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ParafParalar otomatik olarak silinecektir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya kart bazlı değil müşteri bazlı olarak başlatılmıştır. Bu nedenle kaç kredi kartına sahip olduğunun önemi olmadan herkes aynı koşullarda bu kampanyadan faydalanabilecek. Kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.