Paraf ile Sportsoul'da % 10 Paraf Para! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Paraf ile Sportsoul’da % 10 Paraf Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile Sportsoul’da % 10 Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri arasında Sportsoul mağazalarından ya da Sportsoul resmi internet sitesi olan www.sportsoul.com üzerinden Paraf POS’larını kullanarak tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde yüzde 10 oranında Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Paraf ile Sportsoul’da % 10 Paraf Para!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 13 Şubat ve 31 Mart 2017 tarihleri içinde kampanya koşullarını yerine getirerek alışveriş yapması gerekmektedir. Bu tarihlerin dışında yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken şey Sportsoul mağazalarından ya da www.sportsoul.com internet sitesi üzerinden Paraf POS’larını kullanarak tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Paraf Para’lar işlemi gerçekleştirdiğiniz ertesi günü harcama yapmış olduğunuz karta yüklenecektir.

Kazandığım Paraf Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 23 Nisan 2017 tarihine dek kullanabilirsiniz. Fakat bu güne dek kullanılmayan ve kampanya kapsamında kazanılan tüm Paraf Para’lar 24 Nisan 2017 tarihi ile birlikte geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılan müşterilerin kampanya tarihleri içinde kazanabileceği toplam Paraf Para tutarı 100 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Bu nedenle toplamda 100 TL Paraf Para kazanan kişiler bu kampanyadan bu kampanya dönemi içinde daha fazla yararlanamayacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Parafly ve ek kartlar ile yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanyadan faydalanabilmek için Paraf POS’ların kullanılması gerekmektedir.

Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler, iadesi ya da iptali gerçekleşen alışverişler ve Business kart ile yapılan harcamalar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Paraf Para transferleri Paraf Para kullanımı olarak sayılmayacağı için transferi gerçekleşen Paraf Para’lar geri alınır.

Kampanyaya ilişkin tüm bilgiler müşteriye ait olan slip üzerinden yer almaktadır. Bu nedenle de bu kampanyada geriye dönük hiçbir işlem yapılmayacağı gibi bu konu hakkında da herhangi bir değişiklik yapılması söz konusu değildir.

Türkiye Halk Bankası önceden haber verme gereği duymadan bu kampanya ile oluşturmuş olduğu koşulların bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da bu kampanyayı doğrudan durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.