Kampanya Bulucu

Paraf ile Shell’de 50 TL Paraf Para Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile Shell’de 50 TL Paraf Para Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Paraf üyesi olan Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız otogaz ya da akaryakıt alışverişlerinden 4.sünde 50 TL Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Paraf ile Shell’de 50 TL Paraf Para Fırsatı!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 14 Şubat ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında Paraf üyesi olan Shell istasyonlarından alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk harcamalarını yapmadan önce “SHELL” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kampanyada kullanacakları karta ait olan numaranın son 6 hanesini yazmaları ve 3404 numarasına göndermeleri gerekmektedir.

Bu kampanyaya katılmak için göndereceğiniz kısa mesaj Türkiye Halk Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaranız üzerinden gönderilmelidir. Ayrıca bu kampanyaya katılmak ücretsiz olup mesajların Vodafone, Avea ya da Turkcell operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Diğer operatörler ile kampanyaya katılım sağlanamamaktadır.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Paraf Para’lar kartınıza 4. işlemi yaptığınız günün ertesi gününde yüklenecektir.

Kazandığım Paraf Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 14 Nisan 2017 tarihine dek Paraf üyesi olan Shell istasyonlarından otogaz ya da akaryakıt alışverişi yaparak kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Paraf Para’lar 15 Nisan 2017 tarihinde kartınızdan geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde silinecektir.

Kampanyaya Hangi Kartlar İle Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Parafly ya da Paraf kartlarını kullanarak işlem yapabilirler. Fakat Halkcard, ek kartlar, Business kartlar ve sanal kartlar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanya olduğu için her bir müşteri bu kampanyaya sadece bir kez katılabilecektir. Bu nedenle de her bir müşterinin bu kampanyadan kazanabileceği en yüksek Paraf Para değeri 50 TL olarak belirlenmiş durumdadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ödüle hak kazanan kişiler ile ilgili bilgiler slip üzerinde yer alacak olup kazanan kişilere kazandıklarına dair kısa mesaj gönderilecektir.

Paraf üyesi olan Shell istasyonlarını öğrenmek isteyen kişilerin bu kampanyanın olduğu Parafcard sitesinde yer alan arama adresine Shell yazmaları gerekmektedir.

Aynı gün içinde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

18 yaşından küçük kişilerin bu kampanyadan faydalanması mümkün değildir.

Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler bu kampanya kapsamında ödül kazanımı için geçerli sayılmayacaktır.

İadesi ya da iptal gerçekleşen işlemler bu kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bu kampanya kapsamında kazanılan Paraf Para’lar başka kartlara transfer edilerek kullanılamamaktadır.

Avans Paraf Para gibi sebeplerden dolayı Paraf Para bakiyesinin sıfıra düşmesi kampanya kapsamında kazanılmış Paraf Para’ların kullanımını hiçbir şekilde etkilemeyecektir.

Bu kampanya kapsamında yapılacak olan akaryakıt alışverişlerinin kampanyaya katılımın gerçekleşmesinin ardından Paraf POS’lar kullanılarak yapılması gerekmektedir.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile ilgili olan koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da fiili olarak önceden haber verme gereği duymadan kampanyayı durdurma haklarına sahiptir ve bu hakları saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.