Kampanya Bulucu

Paraf ile Regal’de 12 Taksit Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile Regal’de 12 Taksit Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Paraf üyesi iş yeri olan Regal mağazalarına giderek Paraf POS cihazlarını kullanarak yapacağınız 100 TL ve üzeri 2, 4 ya da 5 taksitli işlemlerde ilave olarak 7 taksit fırsatından faydalanma şansını elde ederek, toplamda 12 taksite varan fırsat yelpazesinden yararlanma şansını yakalamış olursunuz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 30 Haziran 2017 tarihine dek Paraf üyesi iş yeri olan Regal mağazalarından alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Türkiye Halk Bankası müşterilerinin, ilave olarak yapması gereken herhangi bir işlem olmamak ile birlikte bu kişilerin tek yapması gereken şey yukarıda belirtilmiş olan kampanya tarihleri içerisinde aşağıda belirtilmiş olan kampanyaya dahil edilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Paraf üyesi iş yeri olan Regal  mağazalarına giderek 100 TL ve üzeri 2, 4 ya da 5 taksit ile işlem yapmak ve ek olarak 7 taksit şansını elde ederek toplamda 12 taksite varan taksit seçeneğinden faydalanmak olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Paraf, Parafly, Paraf Business kartları ve sanal kartları ile yapacakları işlemler kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğundan dolayı her bir müşteri kampanyaya en fazla bir kereliğe mahsus olmak üzere katılabilecektir. Bununla birlikte beyaz eşya sektöründen yapılacak olan işlemlerde yasal olarak belirtilmiş olan taksit sınırı 12 olup, elektronik eşya ya da bilgisayar ürün gruplarından yapacağınız alışverişlerde bu sınır 6 taksite düşecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Paraf Para kullanarak yapacağınız işlemlerde taksit fırsatından yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin iptali ya da iadesinin gerçekleştiği durumlarda taksit kampanyasından yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin hangi kampanyaya dahil olmak istediğini mağaza satış görevlisine bildirmesi gerekmektedir.

Bilgisayar ya da elektronik eşya ürün gruplarından yapılacak olan 3 taksitli işlemlerde ilave olarak 3 taksitten faydalanma şansını yakalar ve toplamda 6 taksite varan taksit fırsatından faydalanma fırsatını yakalamış olursunuz. Bununla birlikte telekomünikasyon ürünlerinden yapılacak olan satın alma işlemlerinde herhangi bir sayıda taksitten faydalanma şansınız bulunmayacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin Paraf POS cihazları üzerinden geçmesi gerekir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin Paraf üyesi iş yeri olan Regal mağazalarına giderek yapılması gerekir.

Kampanyaya dahil edilmiş olan Paraf üyesi sanal iş yerleri üzerinden yapılacak olan ödeme işlemlerinde Sanal POS cihazları üzerinden yapılacak olan ödemelerde kampanya dahil edilmiş olan şartların da yerine getirilmesi halinde ilave taksit otomatik bir şekilde kartınızda tanımlanır.

Yararlanılacak olan kampanyaya ait olan tüm bilgileri kampanya kapsamında alışveriş yapılabilecek olan müşteri kart ya da kartlarında yer alan slip üzerinde bulabilmeniz mümkündür. Bu sebeple bu kampanyadan geriye dönük bir şekilde yararlanılması mümkün değildir. Ayrıca bu konu ile ilgili herhangi bir değişikliğin yapılması da beklenmemektedir.

Regal ve Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı dahi hissetmeden kampanya kapsamında belirlemiş oldukları şartların belirli bir bölümünü ya da tamaını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme gibi haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.