Kampanya Bulucu

Paraf ile Peşin İşlemleri Ücretsiz ve Faizsiz 1 Ay Ertele Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile Peşin İşlemleri Ücretsiz ve Faizsiz 1 Ay Ertele Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak yurt içinde yer alan herhangi bir banka POS cihazı üzerinden tek seferde yapılacak olan 50 TL ve 30.000 TL arasında olan peşin işlemlerde ücretsiz ve faizsiz bir şekilde bir ay erteleme fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 2 Ağustos ve 16 Ağustos 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu ve Halkbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden ÖTELE yazdıktan sonra 3404’e kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanyaya katılım gönderilecek olan kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasının ve daha sonra Halkbank tarafından kayıt olundu bilgisinin kart sahibine ulaştırılmasının ardından gerçekleşmiş olur. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar ücretsiz olsa da bu kısa mesajların Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom yani Avea operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar İle Katılabilirim?

Kampanyaya Paraf, Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında bir kampanya olup, bir müşteri kampanyaya hangi kartı ile katılırsa katılsın tüm kartları ile kampanyaya dahil olmuş olur.  Bununla birlikte her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilir. Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin 50 TL ve 30.000 TL arasında olması gerekir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yurt içinde yer alan herhangi bir banka POS cihazını kullanmanız mümkün.

Business kartlar ve Halk Card kredi kartları kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmez.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Paraf Para kazanımı gerçekleşmez.

Kampanya kapsamında yapılacak olan nakit avans işlemleri kampanyaya dahil edilmez.

Yasal mevzuatta belirtildiği üzere kredi kartlar kullanılarak yapılacak olan telekomünikasyon, yurt dışı kaynaklı harcamalar, doğrudan pazarlama ile ilgili olan harcamalar, yemek, alkollü içecek, gıda, kozmetik, akaryakıt, hediye kart, ofis malzemesi, hediye çeki ve buna benzer herhangi bir somut hizmet ya da mal içermeyen ürünler üzerinden erteleme yapılması mümkün olmaz.

Kampanyaya eğitim, aidatı ve kira ödemeleri ile birlikte düzenli ödeme talimatları dahil edilmez.

POS sebebi ile sektör uyumsuzluğu ya da bir başka sebepten dolayı kampanyadan faydalanamama durumu olması halinde manuel erteleme yapılması mümkün olmaz.

Türkiye Halk Bankası önceden haber verme ihtiyacı duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların istediği bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.