Kampanya Bulucu

Paraf İle Opet’te 50 TL Paraf Para Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf İle Opet’te 50 TL Paraf Para Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Paraf üyesi olan Sunpet ve Opet istasyonlarına giderek Paraf POS cihazı üzerinden farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan otogaz ve akaryakıt alışverişlerinden 4. 100 TL ve üzeri ödemesinde 50 TL Paraf Para kazanma fırsatı sizin elinizde olacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya kapsamında yapılacak olan akaryakıt ve otogaz alışverişlerinin 1 Nisan ve 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında Paraf üyesi olan Sunpet ya da Opet istasyonlarından birine gidilerek Paraf POS cihazı üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Paraf kartı sahiplerinin kampanya kapsamında herhangi bir ödeme işlemi gerçekleştirmeden önce Türkiye Halk Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası ve kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu numara üzerinden OPET yazdıktan sonra 3404 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında atılacak olan katılım mesajları ücretsiz olsa da kampanyaya yalnızca Avea, Vodafone ve Turkcell operatörlerine ait olan numaralar katılım gösterebilecektir. Ödül kazanımına dair bilgiler ise müşteri kart sliplerinde yer alacak olup kazanım gerçekleştiği takdirde bu durum kısa mesaj yolu ile müşteriye bildirilecektir.

Kazandığım Paraf Paralar Kartıma Ne Zamana Yüklenir?

Paraf Paralar kazandığınız günden bir sonraki gün otogaz ya da akaryakıt alımlarını yapmış olduğunuz karta yüklenecektir.

Kazandığım Paraf Paralar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kazanılan Paraf Paraları 25 Mayıs 2017 tarihine kadar Paraf üyesi olan Sunper ya da Opet istasyonlarına giderek otogaz ya da akaryakıt alımlarında kullanabilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kart bazında değil müşteri bazından düzenlenmiş olduğu için her bir müşterinin kampanyaya yalnızca bir kez katılım göstermesine izin verilecektir.

Kampanyaya katılım gösterilmeden yapılacak olan harcamalar ile ödül kazanımı gerçekleşemeyeceği için yapılacak olan ödemelerin mutlak surette katılım mesajlarının atılmasının Türkiye Halk Bankası sistemine ulaşmasının ardından yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Paraf POS cihazları üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Paraf üyesi Sunpet ve Opet istasyonlarının listesine Paraf Cart resmi internet sitesinde yer alan Program ortakları sayfası üzerinden “Firma Adı” adlı bölüme “OPET” yazılarak ulaşılabilmektedir.

Parafly ve Paraf kartları ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Halk Card ve Business kartlar ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Sanal kartlar, ek kartlar ve Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde bu işlemlerden Paraf Para kazanımı mümkün olmayacaktır.

Kampanya kapsamında aynı gün içinde yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

18 yaşından küçük olan kişilerin kampanyaya katılması ve Paraf Para kazanması mümkün değildir.

Kampanya kapsamında kazanılacak olan Paraf Paralar diğer kartlara transfer edilemeyecektir. Avans Paraf Para kullanımı gibi sebeplerden dolayı Paraf Para bakiyesi sıfırın altına inmiş olan kişilerin kampanya kapsamında kazanmış olduğu Paraf Paralar, Avans Paraf Para kullanımlarını etkilemeyecektir.

Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği hissetmeden kampanyayı tamamen sona erdirme ya da kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.