Paraf ile İstanbul Şehir Üniversitesi'nde 250 TL Paraf Para ve +6 Taksit! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Paraf ile İstanbul Şehir Üniversitesi’nde 250 TL Paraf Para ve +6 Taksit!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile İstanbul Şehir Üniversitesi’nde 250 TL Paraf Para ve +6 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde İstanbul Şehir Üniversitesi’nden Paraf ile yapacağınız 10.000 TL ve üzeri yapacağınız ilk alışverişte 250 TL Paraf Para kazanma şansını elde edersiniz! Bununla birlikte 2 ve 6 taksit arasında ya da tek seferde yapacağınız işlemleri fiziki poslardan ya da seçmeli sanal poslardan yapmanız halinde ilave 6 taksit kampanyasından yararlanabilirsiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“Paraf ile İstanbul Şehir Üniversitesi’nde 250 TL Paraf Para ve +6 Taksit!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 31 Mart 2017 tarihine kadar kampanya koşullarını yerine getirerek işlemde bulunması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey İstanbul Şehir Üniversitesi’nde Paraf kullanarak 10.000 TL ve üzeri alışverişleri tek seferde ya da 2 ve 6 çekimli taksitler şeklinde yapmaktır!

Parafınız yoksa ve Paraf’a Katılmak istiyorsanız Parafcard resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve Paraf’a kolaylıkla katılım göstererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz!

Kazandığım Paraf Paraları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazandığınız Paraf Paraları 10 Nisan 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan tüm Paraf Paralar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya her bir kişi sadece tek bir sefer katılabilir. Bu nedenle de bu kampanyadan kazanabileceğiniz en yüksek Paraf Para değeri 250 TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

Bununla birlikte İstanbul Şehir Üniversitesi’nden Paraf kredi kartını kullanarak ödeme yapacak olan kişilerden işlem sırasına bakılarak ilk 680 kişi bu kampanyadan yararlanabilecektir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerinizi Paraf POS kullanarak yapmanız gerekmektedir.

Bu kampanyadan bir müşteri ek ve asıl kartları ile birlikte en fazla 250 TL değerinde Paraf Para kazanabilir.

Bu kampanya kapsamında hiçbir şekilde geriye dönük yararlanma gibi bir şey söz konusu olmayacağı gibi bu konuda herhangi bir değişiklikte yapılmayacaktır.

Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler ile sanal kart ile yapılan ödemeler bu kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Paraf Para transferleri, iptali ya da iadesi gerçekleşen ödemeler ile birlikte bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya kapsamında belirlenmiş olan koşullar ile ilgili olarak herhangi bir şartta ya da şartların tamamında değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen durdurma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.