Kampanya Bulucu

Paraf ile HMS Tatil’de Yüzde 10 Ek İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte HMSTatil.com sitesi üzerinden tüm kayak, termal ve Kıbrıs otelleri ile birlikte yüzde 45 oranına varan indirimli erken rezervasyon otellerinde yapılacak olan 1.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda ek olarak yüzde 10 indirimden yararlanma fırsatını yakalarsınız! Bununla birlikte bu kampanya kapsamında ek olarak 9 taksit kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihlerin dışında yapılan rezervasyonlar bu kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey HMSTatil.com sitesi üzerinden kampanya kapsamında belirtilmiş olan kategorilerden Paraf Card kullanılarak rezervasyon yapılmasıdır.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

“Paraf ile HMS Tatil’de Yüzde 10 Ek İndirim!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey HMSTatil.com sitesi üzerinden yapılan rezervasyon aşamasında “İndirim Kodu” yazan bölüme indirim kodunu girmektir. Bununla birlikte kullanabileceğiniz bir başka yol ise HMSTatil Çağrı Merkezi numarası olan 444 5 467 numarasını arayarak görüşeceğiniz yetkili bir kişiye indirim kodunu kullanmak istediğinizi söyleyerek mümkün olur.

Bu Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Bu kampanyaya Paraf kredi kartının yanı sıra Business kartlar ve Parafly dahil edilmiştir.

Kampanya İle İlgili Herhangi Bir Sınır Bulunuyor Mu?

Bu kampanyadan herkes sadece tek bir defa yararlanabilecektir. Bununla birlikte kampanyadan sadece tek bir kişi olarak yararlanmanız mümkündür. Bu nedenle toplu rezervasyonlar ile birlikte grup rezervasyonları da bu kampanya dahilinde yer almamaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya sadece Paraf ile yapılan rezervasyonlarda geçerli olacağı için sadece bu şekilde ek olarak yüzde 10 indirim elde edebilirsiniz.

İade ve iptal işlemleri ile birlikte Paraf Para kullanılarak yapılan ödemeler bu kampanyaya dahil edilmeyecektir.

İndirim kodu: PRF2017HMS.

Bu kampanya yurt dışı için olan uçak bileti, tur ya da otel satışları için geçerli değildir.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birlikte birleştirilerek kullanılamaz ya da diğer indirimler ile birleştirilemez.

Rezervasyonu tamamlanmış ya da geçmiş olan kampanyalarda geriye dönük olarak bu kampanya ile birlikte indirim kazanmanız mümkün değildir.

Türkiye Halk Bankası tarafından bu kampanya ile ilgili koşulların herhangi birinde ya da tamamında değişiklik yapma ya da kampanyayı doğrudan durdurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.