Kampanya Bulucu

Paraf ile Gezinomi’de 200 TL İndirim Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile Gezinomi’de 200 TL İndirim Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Gezinomi resmi internet sitesi, Gezinomi satış ofisleri ya da 0850 466 77 44 numaralı Gezinomi Çağrı Merkezi numarası üzerinden Paraf POS cihazı kullanılarak yapılacak olan 2.500 TL ve üzeri ilk seyahat harcamasında 200 TL değerinde indirim kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 15 Ağustos ve 15 Eylül 2017 tarihleri arasında seyahat alışverişi yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında ilave olarak herhangi bir şey yapmasına gerek olmayıp, kampanyadan faydalanmak için yapılması gereken şey kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Gezinomi resmi internet sitesi, Gezinomi satış ofisleri ya da 0850 466 77 44 numaralı Gezinomi Çağrı Merkezi numarası üzerinden Paraf POS cihazını kullanarak belirtilmiş olan tutarda tatil alışverişi yapmak olur.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olup kampanyadan her bir müşteri en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 200 TL değerinde indirim kazanabilecektir. Bununla birlikte kampanya kontenjanlar ile sınırlı olduğu için bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya Paraf POS cihazı üzerinden yapılacak olan işlemler dahil edilmiş olup indirim işlemin ardından kartınıza yansıtılır.

Kampanyaya Paraf, Parafly, ek kartlar ve sanal kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmiş bulunuyor.

Business kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde indirim kazanılması mümkün olmaz.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan otel rezervasyonları haricinde yapılacak olan tüm yurt içi ya da yurt dışı uçak bileti, araç kiralama işlemleri, yurt dışı çıkış harçları, vize işlemleri, seyahat sigortası, seyahat sırasında yapılacak olan ilave harcamalar ve transfer hizmetleri kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.

Kampanyaya Gezinomi resmi internet sitesi, Gezinomi satış ofisleri ya da 0850 466 77 44 numaralı Gezinomi Çağrı Merkezi numarası üzerinden yapılacak olan tatil alışverişleri dahil edilmiş bulunuyor.

Türkiye Halk Bankası ve Gezinomi önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.