Kampanya Bulucu

Paraf ile Fenerium’da Yüzde 10 Paraf Para!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile Fenerium’da Yüzde 10 Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde Fenerium mağazalarından Paraf POS kullanılarak yapılacak olan 200 TL ve üzeri işlemler için Yüzde 10 oranında Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Paraf ile Fenerium’da Yüzde 10 Paraf Para!” kampanyasına katılmak isteyen kişiler 1 Şubat 2017 ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Fenerium mağazalarından Paraf POS kullanarak alışveriş yapmalıdır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için ek olarak yapmanız gereken bir şey bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken şey Fenerium mağazalarına gidip Paraf POS’ları kullanarak 200 TL ve üzeri değerinde alışveriş yapmaktır.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile birlikte her bir müşteri ay başına en fazla 50 TL değerinde Paraf Para kazanabilecektir. Toplamda üç ay boyunca devam edecek olan bu kampanyadan her bir müşterinin kazanabileceği toplam Paraf Para değeri 150 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kazandığım Paraf Paraları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Paraf Paraları 14 Mayıs 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Fakat bu tarihe dek kullanılmayan Paraf Paralar 15 Mayıs 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan silinir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Paraf Para transferleri Paraf Para kullanımı olarak kabul edilmediği için transferi gerçekleşmiş olan Paraf Paraların 14 Mayıs 2017 tarihine kadar kullanılmaması halinde bu Paraf Paralar da kartınızdan silinir.

Sanal kartlar ve Business kartlar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Paraf Para kullanılarak yapılan ödemeler ve iadesi ya da iptali gerçekleşen işlemler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya ile ilgili bilgiler müşteriye ait olan slip üzerinde yer alacaktır. Bu nedenle de geriye dönük olarak bu kampanyadan yararlanma gibi bir şey söz konusu değildir. Bu konu hakkında herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.

Bu kampanya Fenerium resmi internet sitesi olan www.fenerium.com.tr sitesinde geçerli değildir.

Türkiye Halk Bankası bu kampanyayı tamamen durdurma ya da bu kampanya ile ilgili olan koşulların tamamında ya da bir bölümünde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.