Paraf ile Dufy'de % 10 Paraf Para ve ekstra % 10 İndirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Paraf ile Dufy’de % 10 Paraf Para ve ekstra % 10 İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile Dufy’de % 10 Paraf Para ve ekstra % 10 İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Dufy mağazalarından Paraf POS kullanarak tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde Yüzde 10 oranında Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz! Kampanya burada sonlanmıyor! Bununla birlikte aynı alışverişte yüzde 10 oranında indirim kazanma fırsatı da sizin elinizde! Üstelik toplamda 50 TL Paraf Para kazanma fırsatınız var!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Paraf ile Dufy’de % 10 Paraf Para ve ekstra % 10 İndirim!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin kampanya koşullarını yerine getirerek 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekmektedir. Burada yer alan tarihler dışında yapacağınız alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılabilmek için tek yapmanız gereken şey Dufy mağazasına giderek Paraf kartı ile birlikte Paraf POS’larını kullanarak tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır.

Kazandığım Paraf Paralar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanyaya katılarak kazanmış olduğunuz Paraf Paralar yapılan işlemin ardından bir sonraki gün harcama yaparken kullandığınız kartınıza yüklenir.

Kazandığım Paraf Paralarımı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 19 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Paraf Para’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde silinir.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bu nedenle de her bir kişi kampanyaya sadece tek bir seferliğe mahsus olarak katılabilir. Tek bir kişinin bu kampanyadan kazanabileceği en yüksek Paraf Para 50 TL’dir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ekstra indirim Dufy mağazalarında yapacağınız alışveriş sırasında kasa görevlisi tarafından uygulanacaktır. Bu indirim haricinde herhangi bir indirim uygulanmaz.

Bu kampanyaya ek olarak Dufy mağazalarından Paraf kullanarak yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde kasa görevlisi tarafından size bir adet kravat hediye edilir.

Kampanya kapsamında 50 Tl ve üzeri yapacağınız iki taksitli alışverişlerde POS üzerinden seçmeli olarak kullanabileceğiniz +4 taksit avantajı da bu kampanya tarafından sunulur.

Bu kampanya ile ilgili bilgiler müşteriye olan slip üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle de bu kampanyadan geriye dönük bir şekilde yararlanılması mümkün değildir. Bununla birlikte bu konuda da herhangi bir değişiklik yapılması beklenmemektedir.

Yapılan Paraf Para transferleri  Paraf Para kullanımı olarak sayılmayacağı için Paraf Para’ların son kullanma tarihine dek kullanılmaması halinde Paraf Para’lar geri alınır.

Business kart ya da Paraf Para kullanılarak yapılan alışverişlerde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

İptali ya da iadesi gerçekleşen ödemeler ile bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Türkiye Halk Bankası bu kampanyanın herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma hakkı ile bu kampanyayı tamamen durdurma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.