Kampanya Bulucu

Paraf İle Beyaz Eşya Ve Elektronik Harcamalarınıza 75 TL Parafpara!

Bu Kampanyanın Ne Gibi Avantajları Var?

Bu kampanya ile birlikte kampanyaya dahil olan Paraf üyesi elektronik ve beyaz eşya mağazalarında Paraf Pos cihazlarını kullandığınız takdirde 750 TL ve üzeri yapacağınız alışverişler için 40 TL ve 1500 TL ve üzeri yapacağınız alışverişler için 75 TL değerinde Paraf para kazanırsınız.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Şubat ayının ilk iki haftası olan 1 Şubat 2017 ve 14 Şubat 2017 tarihleri arasındaki günlerde Paraf Pos cihazlarından tek seferde alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin alışverişlerinden önce “ŞUBAT” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kartlarına ait son altı haneyi yazdıktan sonra 3404 numarasına kısa mesaj olarak göndermesi gerekmektedir.

Kampanyaya katılım tam olarak Halkbank sistemine ulaşan kısa mesaj ve Halkbank tarafından mesajı gönderen kişiye kayıt ile ilgili mesaj gönderilmesi sırasında başlar.

Kampanyaya katılmak isteyen kişiler kredi kartlarında tanımlanmış olan cep telefonu numarası üzerinden kısa mesaj göndermelidir.

Kampanyaya katılmak içi kullanılacak olan kısa mesaj her ne kadar ücretsiz olsa da bu kısa mesajın Türk Telekom, Vodafone ya da Turkcell GSM operatörlerinden birinden gönderilmesi gerekiyor.

Paraf Paraların Son Kullanma Tarihi Var mı?

Kampanya ile Paraf Para kazanmış olan kişilerin 5 Mart 2017 tarihinde saat 23.59’a kadar bu paraf paraları kullanması gerekmektedir. Aksi taktirde kazanılmış olan paraf puanlar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 6 Mart 2017 tarihinin 00.01 saatinden itibaren silinecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya müşteri bazında bir kampanya olduğu için ek ya da asıl kart kullanımı ile bir müşterinin bu kampanya ile kazanabileceğini maksimum ParafPara tutarı 75 TL ile sınırlandırılmıştır.

Banka kartı, sanal kart ve business kart ile yapacağınız iptal ve iade işlemlerinde Paraf Para kullanmış olduğunuz alışverişler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.

Kazanılan Paraf Paralar POS vasıtası ile iş yerleri tarafından gün sonu işlemi sonrasında yani bir sonraki gün sistem tarafından kartınıza yüklenecektir.

Sanal Pos üzerinden yapılan işlemler de kampanya kapsamında yer alır.

Kazanılan Paraf Paralar eksi puan bakiyesini kapatmayacağı için Paraf Para bakiyesi sıfırın altında olan kişiler de bu kampanyadan yararlanabilecektir.

Kampanya kapsamında yer alan koşullar ile ilgili olarak herhangi bir değişiklik yapma ya da kampanyayı doğrudan sonlandırma ile ilgili olan tüm haklar Türkiye Halk Bankası tarafından saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.