Kampanya Bulucu

Paraf ile Beyaz Eşya Sektöründe İlave 5 Taksit!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile Beyaz Eşya Sektöründe İlave 5 Taksit!” kampanyası ile birlikte beyaz eşya sektöründe yer alan Paraf üyesi iş yerlerinden yapılacak olan 100 TL ve üzeri işlemleri 2 taksit ile yapmanız halinde ilave 4 taksit, 3 taksit ile yapmanız halinde ilave 3 taksit ve 5, 6 ya da 7 taksit ile yapmanız halinde ilave 5 taksit fırsatını elde etmiş olursunuz. Böylelikle en az 6 en fazla 12 taksit fırsatını yakalamış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya kapsamında beyaz eşya sektöründen yapılacak olan alışverişlerin 30 Nisan 2017 tarihine dek Paraf üyesi olan iş yerlerinden 100 TL ve üzeri ödemeler ile yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanacakları kampanyayı satış görevlisine doğrudan söylemesi gerekmektedir. Böylelikle pos cihazı üzerinden ilave taksit şansı size sunulacaktır. Bu bir yana kampanyaya katılan sanal üye iş yerlerinden yapılacak olan işlemlerin Sanal POS’lardan geçmesi ve kampanya kapsamında belirlenmiş olan şartların sağlanması halinde ilave taksit kampanyası otomatik bir şekilde uygulanacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Paraf, Parafly, Business ya da sanal kartlardan birini kullanarak işlem yapması gerekmektedir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamına bilgisayar, elektronik eşya ve telekomünikasyon alışverişleri dahil edilmemiş olup, telekomünikasyon ürünlerinin alındığı işlemlerde taksit uygulanmayacaktır. Bilgisayar ve elektronik eşya gruplarında yapılacak olan alışverişlerin 3 taksit ile yapılması halinde ilave 3 taksit uygulanarak 6 taksit kullanılımına izin verilecektir.

Beyaz eşya sektöründe yapılacak olan taksit sınırı olmayan ürün gruplarında ilave taksit eklenmesi ile birlikte en fazla 12 taksit uygulanmasına karar verilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında sanal mağazalardan yapılacak olan işlemlere ve sanal kart kullanımına izin verilmiş olup, sanal mağazaların Paraf üyesi iş yeri olma şartı konulmuştur. Sanal POS cihazları üzerinden yapılacak olan işlemlerde kampanya şartları da yerine getirilmişse otomatik bir şekilde ilave taksit verilecektir.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılmış olan alışverişlerin iptalinin ya da iadesinin gerçekleşmesi halinde taksit fırsatından yararlanılması mümkün olmayacaktır.

Paraf tarafından sunulan her bir kampanyaya ilişkin bilgiler kart üstünde yer alan sliplerde yer almaktadır. Bu sebeple aksi belirtilmediği sürece Paraf kampanyalarından geriye dönük bir şekidle yararlanma şansı bulunmamaktadır. Bu konuda da herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için kullanacağınız kampanyayı satış görevlisine belirtmeniz gerekir.

Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen durdurma ya da kampanyaya ait koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.