Kampanya Bulucu

Paraf ile Beyaz Eşya Sektöründe +5 Taksit Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Paraf ile Beyaz Eşya Sektöründe +5 Taksit Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak beyaz eşya sektöründe yer almakta olup Paraf üyesi iş yeri olan iş yerlerinden yapılacak olan 100 TL ve üzeri 2 taksitli işlemlerde ilave olarak 4 taksit, 3 taksitli işlemlerde ilave olarak 3 taksit, 5, 6 ya da 7 taksitli yapacağınız işlemlerde ise ilave olarak 5 taksit kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz! Böylelikle 6 taksitten başlayarak 12 taksite kadar geniş bir yelpazede taksit fırsatı sizin elinizde oluyor!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 30 Haziran 2017 tarihine kadar beyaz eşya sektöründe yer almakta olup Paraf üyesi iş yeri olan iş yerlerinden 100 TL ve üzeri taksitli işlem yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Paraf müşterilerinin ilave olarak yapması gereken herhangi bir şey olmayıp tek yapılması gereken şey Paraf üyesi iş yeri olan beyaz eşya sektörü mağazalarından 100 TL ve üzeri 2,3, 5, 6 ya da 7 taksitli alışveriş yapmak ve hangi kampanyadan faydalanılmak isteniyorsa o kampanyayı mağaza satış görevlisine bildirmek olacaktır. Böylelikle POS cihazı üzerinden yapılacak olan işlem ile birlikte ilave taksitten yararlanmış olursunuz. Yapmış olduğunuz alışverişte tercih ettiğiniz taksit sayısına göre kampanya kapsamında belirtilmiş olan ilave taksit sayısı ile ödüllendirilmiş olursunuz. Bununla birlikte Sanal POS cihazları kullanılarak yapılacak olan ödeme işlemlerinde de kampanya kapsamında belirtilmiş olan koşulların yerine getirilmesi halinde ilave taksit otomatik bir şekilde uygulanacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanya kapsamında Paraf, Parafly, Business kartlar ve sanal kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler ile ilave taksit kazanmanız mümkündür.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişler elektronik eşya ve bilgisayar ürün gruplarında yer alan ürünler için geçerli olmayacaktır. Bununla birlikte kampanya telekomünikasyon alışverişleri için geçerli olmadığı için telekomünikasyon ürün grubundan yapılacak olan satın alma işlemlerinde taksit uygulanmaz. Bilgisayar ve elektronik eşya gruplarından yapılacak olan 3 taksitli işlemlere ilave olarak 3 taksit kazanarak kampanya kapsamında en fazla 6 taksitten faydalanılması mümkün olacaktır. Bununla birlikte taksit sınırı olmayan ürün gruplarından yapılacak olan alışverişlerde ise yaptığınız alışverişe ilave edilmiş taksit sayısı da dahil olmak üzere yararlanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında iptali ya da iadesi gerçekleşmiş olan ödemeler üzerinden ilave taksit kazanımı gerçekleşmeyecektir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Paraf üyesi iş yerlerinden yapılması gerekir.

Kampanya kapsamında sanal mağazalar üzerinden Paraf sanal kartını kullanarak alışveriş yapmanız mümkün olacaktır. Sanal mağazalar üzerinden yapılacak olan işlemlerde ilave taksitler kampanya şartlarının yerine getirilmesi halinde otomatik bir şekilde uygulanacaktır.

Kampanya ile ilgili tüm bilgiler kampanya kapsamında kullanılabilecek olan Paraf kartlarında yer alan slip üzerinde yer alır. Bu nedenle kampanyadan geriye dönük bir şekilde yararlanılması mümkün olmayacak ve buna ilave olarak da bu konu ile ilgili herhangi bir değişikliğin yapılması söz konusu olmayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin hangi kampanyadan faydalanmak istediğini mağaza satış görevlisine bildirmesi gerekir.

Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların yalnızca belirli bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.