Kampanya Bulucu

Paraf ile Araç Kiralamala İşlemlerine Garenta’dan İndirim!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Paraf ile Araç Kiralamala İşlemlerine Garenta’dan İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Paraf kredi kartı kullanılarak, Garenta araç kiralama şubelerine giderek Dizel manuel Renault Fluence araçlarını günlük 138 TL’den, diğer araç gruplarında yer alan araçları ise %20 indirim ile yalnızca kart sahibi olarak kiralama şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 21 Ağustos 2017 tarihine kadar Garenta şubelerinden araç kiralama işlemlerini gerçekleştirmesi gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ilave olarak herhangi bir şey yapmasına gerek olmayıp yalnızca kampanya tarihleri dahilinde Garenta şubelerinden ilgili araç gruplarında yer alan araç modellerini kiralama işlemlerini gerçekleştirdikten sonra kiralama ücretini Paraf kredi kartı ile ödemesi ve kredi kartı ile araç kiralama işlemlerini gerçekleştiren kişilerin aynı kişi olması gerekir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında Garenta tarafından belirlenmiş olan genel kiralama imkan şartları geçerli olacaktır. Buna ilave olarak kampanya stoklar ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olana araç kiralama işlemlerinin ardından iade, iptal ya da değiştirme gibi taleplerden hiçbir şekilde Paraf sorumlu olmayacaktır.

Kampanya kapsamında bahsi geçen araç modeli ait olduğu araç grubunu bir örnek olarak temsil etmekte olup kiralama işlemleri sırasında ilgili araç grubundan bir başka aracın kiralanması mümkün olacaktır. Bununla birlikte araç donanımları arasında farklılıklar olması da muhtemeldir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan kiralama işlemlerinde kiralanmış olan araçtan marka sahibi firma ile kiralama işlemlerinin gerçekleştirileceği Garenta şubesi sorumlu olacaktır.

Kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kişilerin Garenta Rezervasyon Merkezi numarası olan 444 5 478 numarasını araması mümkündür.

Kampanya kapsamında yapılacak olan kiralama işlemlerinde kiralama ücretinin mutlak surette Paraf kredi kartı kullanılarak ödenmesi gerekmekte olup aynı zamanda yapılacak olan kiralama işleminin de kredi kartı sahibi tarafından yapılması gerekir.

Kampanya, Garenta tarafından uygulanmakta olan diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Garenta ve Paraf önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların herhangi bir bölümünde değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.