Kampanya Bulucu

Paraf da Ayda Bir Gün Size Özel Alışveriş Günü

Size en uygun günü siz belirleyin paraf  gününüzü alışveriş günü yapsın. Düşünmeden doya doya alışverişin tadını çıkarın.  Murat Boz’ un reklamında oynadığı Paraf Kart muhteşem bir kampanyayla karşınızda.

İster  artı 4 taksit, ister  %5 indirim, ister 2 ay erteleme, isterseniz 5 kat ParafPara kazanma fırsatıyla paraf sizi bekliyor.  Üstelik istersiniz her ay aynı günde aynı imkanlardan yararlanma fırsatına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken , ISTE yazıp 3404′ e SMS göndermek. Siz sms’i gönderin paraf sizi arasın. Bu kampanyaya anında katılmak istiyorsanız yararlanmak istediğiniz kampanyanın kodunu, kartınızı son 6 hanesini ve istediğiniz günü aralarında boşluk bırakarak 3404 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.

paraf günüm 3.

Kampanya kodları: İndirim için : “I”;  Ekstra ParafPara için: “P”; Artı Taksit için: “T”; Erteleme için:”E” .

Örnek SMS Metinleri:

I   123456  5
P 123456 12
T 123456 18
E 123456 31

Her müşteri sadece 1 gün seçebilir ve her ay Paraf Günüm olarak belirlenen günde yapılan harcamalar, uygulamaya dahil olunan kampanya kapsamında değerlendirilir. Belirlediğiniz gün ve kampanya seçeneğini değiştirmek istediğiniz de bu değişiklik taleplerini 444 0 400 Halkbank Dialog’dan verebilirsiniz. Uygulamaya katılım SMS’i ücretsizdir ve  SMS’lerin Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Unutmamanız gereken en önemli uyarı ise Halkbank, Bireysel İnternet Şubesi ve parafcard.com.tr adreslerinde önceden ilan etmek sureti ile ödül miktar ve uygulama esaslarını her zaman için değiştirme yetkisine sahiptir.

Paraf gününüzde İyi alışverişler dileriz..

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.