Paraf BKM Express ve Kamgel'den 1 TL'ye Kahve | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Paraf BKM Express ve Kamgel’den 1 TL’ye Kahve

Bkm Express ve Kapgel ortaklığında harika bir kampanya geldi. BKM Express kullanarak yapılan kahve satın alımlarında her pazartesi ilk Kahve yalnızca 1 TL hemde Kapgel’den. Kampanya yalnızca Kapgel’in IOS ve Android Mobil uygulamalarından yapılan satın alımlarında geçerlidir. Bu kampanyadan faydalanmak için öncelikle Kapgel’ mobil uygulamasına ihtiyacınız var. Uygulamayı edinmek için eğer Android bir cep telefonuna sahip iseniz Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın. Daha sonra arama kutucuğuna Kapgel yazın. Uygulamanın adını yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı edinmek için eğer İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın. Daha sonra arama kutucuğuna Kapgel yazın. Uygulamanın adını yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı edindikten sonra “KAHVE” kategorisinde yer alan dükkanlardaki 10 TL’ye kadar ilk kahve siparişlerinde geçerli olacaktır. 10 TL ya da daha üzeri siparişlerde ise 10 TL indirim yapılacaktır. Ancak kahve satın alırken yapılan ödeme BKM Express seçeneği ile yapılmalıdır. Kampanya kapsamında 6,99 TL olan hizmet bedeli de 1 TL olacaktır.İşlem Bedeli ücreti kampanyaya dahil değildir. Bununla beraber indirimli tutar üzerinden hesaplanarak sepet bedeline yansıtılacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında geçerlidir?

Kampanya 19 Şubat 2018 ile 26 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. yukarıda bahsedilen koşulları sağladığınız taktirde kampanya kapsamında yalnızca 1 TL’ye satın alabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya, Kapgel’in hizmet verdiği İstanbul ilindeki Beşiktaş, Beyoğlu, Sarıyer, Şişli, Kadıköy, Ataşehir ve Üsküdar ilçelerinde geçerlidir.
  • Paraf kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Paraf’ın 7/24 açık olan müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.
  • Kampanya ile ilgi herhangi bir problem ya da dileğiniz var ise Paraf’ın internet sitesi üzerinde yer alan Müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.
  • Kampanyadan ilk 2.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
  •  Aynı kişi, aynı gün içinde kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.