Özyurtlar İnşaat'tan Hemen Telim NŞehir, NMerkez, NTown Projeleri | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Özyurtlar İnşaat’tan Hemen Teslim NŞehir, NMerkez, NTown Projeleri

Eğer ev sahibi olmak istiyorsanız ve alacağınız evin şehrin ortasında, her türlü imkanın içinde olmasını istiyorsanız, Özyurtlar inşaat’ın başlatmış olduğu bu kampanyayı kaçırmamalısınız. 120 ay banka kredisi imkanı sunan bu kampanyada yıl içerisinde tüm projeler teslim ediyor.

Bu kampanya 3 farklı proje ile ev sahibi olmak isteyenlerin karşısına çıkıyor. Bu projelerden biri N Merkez adı verilen proje. N City adı da verilen bu projede modern mimarinin size sunmuş olduğu farklı tasarım ve yaşam tarzı satışa sunuluyor bir nevi. Bir konut projesinden çok bir yaşam projesi olan bu projede 2+1 konutların mimari konsepti alışveriş merkezi ve üst tarafında konuttan oluşan bir proje. Esenyurt’ta olan bu proje 5 ticari birimden ve tam 528 konuttan oluşuyor. Bu projeden alacağınız 2+1 bir daire için ödemeniz gereken değer ise 249 bin TL. 120 aylık vade sunan kredi imkanları ile buradan bir ev almak hiç de hayal değil.

Yine Esenyurt’ta bulunan bir diğer proje N Şehir projesi. Yine bir yaşam projesi olarak tasarlanmış olan bu proje 32.000 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiş. Kaliteli yaşamı ve lüksü ayaklarınıza kadar sunan bir yaşayış biçimi için yapılmış bir proje Bu projede de 1+1 evler 149 bin TL.

Özyurtlar İnşaat

N Şehir projesi kapsamında sunulan konutlar bir evden çok daha fazlasını sunuyor. Merkezi konumu, günün 24 saati güvenliği, sosyal donatıları ile 3+1 Ev fiyatı 259 bin TL olarak sunuluyor. Özyurtlar İnşaat ev kampanyalarından faydalanmak ve daha fazla bilgi almak için ozyurtlar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.