Kampanya Bulucu

Özdilekteyim’de 15 TL Değerinde World Puan Ayrıca Anında 10 TL İndirim!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Özdilekteyim’de 15 TL Değerinde World Puan Ayrıca Anında 10 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Özdilekteyim resmi internet sitesi üzerinden tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL değerinde World Puan kazanma ve anında 10 TL değerinde indirimden faydalanma şansını elde eder! Bununla birlikte kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılarak Yapı Kredi kredi kartları ile alışveriş yapacak olan kişilere 5 TL değerinde ek World Puan hediye edilecektir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 18 Nisan ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Yapı kredi kart sahiplerinin OZDILEKTEYIM yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kart üzerinde yer alan müşteri numaralarını girerek 4454’e kısa mesaj göndermeleri, Albaraka Worldcard sahiplerinin OZDILEKTEYİM yazdıktan sonra bir adet boşluk bıraktıktan sonra AL yazıp herhangi bir boşluk bırakmadan kartlarına 8 haneli müşteri numaralarını girerek 4454’e kısa mesaj göndermeleri, Anadolubank Worldcard sahiplerinin OZDILEKTEYİM yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak AN yazıp herhangi bir boşluk bırakmadan kart üzerinde yer alan müşteri numarasını girdikten sonra 4454’e kısa mesaj göndermeleri ve Vakıfbank Worldcard sahiplerinin, OZDILEKTEYIM yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kampanya kapsamında kullanacağı kredi kartının son 6 hanesini yazarak 6635’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Gönderilecek olan kısa mesajların hem banka sisteminde kayıtlı olan hem de kredi kartına bağlı olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte katılım için gönderilecek olan kısa mesaj için hangi GSM operatörü kullanılıyor olursa olsun kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesi kullanılarak ücretlendirme yapılacaktır.

Bununla birlikte Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak isteyen kişilerin iOS ya da Android işletim sistemi yüklü olan cep telefonlarına Yapı KRedi Cüzdan uygulamasını indirmesi gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Yapı Kredi Bankası kredi kartları ve banka kartları ile Anadolubank, Vakıfbank ve Albaraka Türk World Card’ları dahil edilmiştir.

Kazandığım World Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan World Puan’lar kullanılma açık olan bireysel kredi kartlarına 8 Haziran 2017 tarihinde yüklenecektir.

Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım gösteren kişilerin kazanacakları ek World Puan’lar kartlarına 23 Haziran 2017 tarihinde yüklenecektir.

Kazandığım World Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan World Puan’ları 19 Haziran 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış olan World Puan’lar 20 Haziran 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını kullanarak kampanyaya katılan kişilerin kazanmış oldukları ek World Puan’ların son kullanma tarihi 4 Temmuz 2017 olarak belirlenmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında bir kampanya olup her bir müşterinin en fazla bir kez faydalanmasına izin verilmiştir. Bu nedenle de her bir müşterinin kampanya kapsamında kazanabileceği en yüksek World Puan değeri 15 TL ile sınırlandırılmış olup, en fazla indirim de 10 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılan kişiler Yapı Kredi Bankasına ait olan kredi kartları ile alışveriş yapmaları halinde ilave olarak 5 TL değerinde World Puan kazanarak toplamda en fazla 20 TL değerinde World Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya yalnızca Özdilekteyim resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinin, iptalinin ya da buna benzer sebeplerden dolayı kampanya koşullarının ihlal edilmesi sebebi ile gerekli şartların yerine getirlemediği durumlarda World Puan kazanımı mümkün olmayacaktır.

Kampanyaya World Puan ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya taksitli alışverişler, Business Card ya da Bankomat kart ile yapılacak olan işlemler de dahil edilmemiştir.

Tercih Kart sahipleri için kampanyaya katılım bedeli 4.99 TL olarak belirlenmiştir.

Market bölümünden yapılacak olan alışverişlerde kredi kartı ile ödeme seçeneği tercih edildiği takdirde, Yapı Kredi kredi kartları ve TL Card’ı ile tüm World özelliğine sahip olan kredi kartları üzerinden yapılacak olan ödemelerde verilecek olan 10 TL değerinde indirim kapıda uygulanacak olup, kapıda çekim işlemi yapılmadan önce kampanyaya katılım gösterilmesi gerekmektedir.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılan kişiler yalnızca Yapı Kredi Bankası’na ait olan kredi kartlarını kullanabilecektir.

Özdilek ve Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da yalnızca bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.