Kampanya Bulucu

Özdilekteyim.com Alışverişlerinize 10 TL İndirim!

Özdilekteyim.com Özdilek alışveriş merkezinde yer alan ürünlerin internet satış mağazasıdır. Bu internet sitesinden gıda alışverişlerinizi de yapabilir, aldıklarınızın kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Eğer Ziraat Maximum kart sahibiyseniz özdilekteyim.com alışverişiniz çok daha hesaplı hale gelecek. Ziraat Bankası ile Özdilek alışveriş merkezinin birlikte yürüttüğü kampanya ise Ziraat Maximum kart ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri harcamalarınızda 10 TL indirim ve 15 TL MaxiPuan kazanma ayrıcalığı sunan bir kampanyadır. Böylece yaptığımız harcamanın bir kısmı bize geri geliyor. Peki, hem ürünlerinizin ayağınıza kadar gelmesini sağlayan hem de harcadıkça kazandıran bu kampanyanın ayrıntıları nelerdir?

Kampanya Koşulları Nelerdir?

Bu kampanya 21 Eylül 2017 tarihinde başlayan ve 30 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanyadan ilave maxipuan kazanılabilmesi için, harcamaların Maximum özellikli pos cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Ek maxipuanlar 8 Aralık 2017 tarihinde yüklenecektir ve yüklenen maxipunların son kullanma tarihleri 24 Aralık 2017 tarihidir. Kullanılmayan maxipuanlar 25 Aralık 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Yaptığınız alışverişinizi peşin veya taksitli ödemeniz kampanyaya katılmanızı engellemez, sadece alışverişinizi tek seferde 150 TL harcamış olacak şekilde yapmalısınız.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterinin birden fazla kredi kartıyla kampanyaya katılması mümkün değildir. Bir müşteri sadece bir kez kampanyaya katılabilir ve en fazla 15 TL maxipuan kazanabilir.

Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişlerin birleştirilmesi mümkün değildir.

Kampanyaya dahil olan işlem anında kazanacağınız 10 TL indirim Özdilek Alışveriş Merkezi ve Tekstil Sanayi A.Ş. tarafından sunulacaktır.

Şirket kredi kartı, Ziraat ücretsiz kartlar ve daha önce kazanmış olduğunuz maxipuanlaı kullanarak yapmış olduğunuz alışverişler ile bu kampanyaya katılamazsınız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Ziraat bankası Maximum kart sahibiyseniz ve bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken şeyler çok kolay. Öncelikle banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ile “OZDILEKTEYIM” yazıp bir boşluk bırakarak harcama yapılacak olan kartın son altı hanesini yazıp 4757’ye kısa  mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderdiğiniz kısa mesajlar ücretsizdir. Eğer kampanyaya KKTC’den katılmak isterseniz, kısa mesajı 0532 752 4747 numarasına gönderebilirsiniz. KKTC’den kampanyaya katılacak olan müşterilerin gönderdikleri kısa mesajlar kendi operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden bir kısa mesaj olarak ücretlendirilir. Bu kısa mesajı alışverişinizden önce göndermelisiniz. Alışverişten sonra gönderilen kısa mesaj kampanya kapsamına girmez. Eğer kısa mesaj göndermezseniz, Ziraat Maximum kartınızla özdilektyim.com sitesinden 150 TL’lik alışveriş yapmış olsanız bile kısa mesaj göndermeden yapıldığı için kampanyaya dahil edilmez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.