Özdilek'ten Yapılan Alışverişlerde 40 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Özdilek’ten Yapılan Alışverişlerde 40 TL Maxipuan

Artık kampanyalar o kadar çoğaldı ki, her yerden yapacağınız alışverişlerde bir kazanç elde etmeniz normal hale geldi. Buna benzeyen kampanyalardan biri de Özdilek’de gerçekleşti. Özdilek’te farklı günlerde 3 kere 75 TL’lik alışveriş yapmış olduğunuzda 25 TL Maxipuan kazanıyorsunuz. Eğer beşinci sefer de 75 TL’lik alışveriş yaparsanız, toplamda 40 TL Maxipuan kazanırsınız.

Bu kampanya sadece Özdilek’ten yapacağınız alışverişlerde geçerli olacaktır. 25 Eylül ile 19 Kasım tarihleri arasında, Maximum kart ile pos alışverişlerinde tek seferde 75 TL’lik alışverişleri, farklı günlerde 3 kere tekrarlamanız halinde 25 TL’lik bir Maxipuan kazanmış olacaksınız. Eğer bu alışveriş 5 olursa, kazanacağınız Maxipaunlar 40 TL olacak. Bu kampanya sadece kredi kartı ile değil bankamatik kartı ile yapılan alışverişlerde de geçerli. Bu kampanyadan herkes sadece bir kere yararlanabilir. Kaç tane farklı hesap veya kartınız olduğunun bir önemi yok. Kişi bazında olduğu için sadece bir kereye mahsus geçerli olur.

Kazanmış olduğunuz maxipuanlar kampanya bittikten sonra en geç 7 gün içerisinde yüklenecektir. Kazanmış olduğunuz Maxipuanları 9 Aralık 2014 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Kullanmadığınız puanlar gün gelince silinecektir. Aynı gün birden fazla alışveriş yapmış olduğunuzda sadece bir tanesi işleme alınacaktır. Bu kampanya için yapmanız gereken alışverişler, sadece Özdilek market reyonunda geçerlidir. Özdilek kapsamı dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamında sayılmayacaktır.

                Maximum Kart Özdilek Alışveriş kampanyasının detayları:

1- MaxiPuan kampanyası 25 Eylül – 19 Kasım 2014 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılan 75 TL ve üzeri üçüncü ve beşinci alışverişlerde geçerlidir.
2- Bankamatik Kartı sahipleri Özdilek market reyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri üçüncü alışverişte 25 TL, beşinci alışverişte toplam 40 TL MaxiPuan kazanacaktır.
3- Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 veya toplam 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
4- Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 09.12.2014’tür.
5- Market reyonu dışındaki alışverişler ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler MaxiPuan kampanyasına dahil değildir.
6- Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
7- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.
8- Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi MaxiPuan kampanyasına dahildir.
9- Kampanyadan Maximum Kart ve Maximiles ile de yararlanılabilir.   Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuan’lar Maximiles ile kullanılmalıdır.
10- Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.