Özdilek'te Maximum Kart'a 30 TL Maxipuan Fırsatı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Özdilek’te Maximum Kart’a 30 TL Maxipuan Fırsatı

Özdilek market reyonlarından yapacağınız alışverişlerde şimdi Maximum fırsatı var. Maximum kampanyaları ile Özdilek marketlerinden ya da AVM’lerinden yapacağınız alışverişlerde 30 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik yapacağınız alışverişlerin belirli sektörlerine 8 taksit imkanından da faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Özdilek kampanyaları ile Özdilek market ya da AVM’lerinden farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 defa 75 TL ve üzeri bir alıveriş yapmış olduğunuzda 30 TL Maxipuan kazanırsınız. Üstelik elektronik, giyim ve tekstil alışverişlerinde 8 taksit ile de ödeyebilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya bütün bireysel Maximum kredi kartlarında geçerlidir. Fakat Aidatsız kredi kartları, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kartlar, şirket kredi kartları, Vadematikler ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Ayrıca Maxipuanlar ile yapılan alışverişler ve fırsat alışverişleri de kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında 4 defa farklı günlerde ve tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapmanızda, bu alışverişleri Maximum özellikli Pos cihazından ödemeniz kampanyaya katılım için yeterlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya iki şekilde katılabilirsiniz. www.maximum.com.tr adresinde ki bu kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne OZDİLEK yazıp, bir boşluk bırakıp harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek

1 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 25 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra alışverişlerinin tamamını tamamlamalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.