Kampanya Bulucu

Özdilek’te 30 TL Maxipuan!

Maximum kart ve Özdilek  ortaklığında yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında ve kampanya geçerlilik tarihleri boyunca a Özdilek Marketler ve Mağazaları’ndan tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri üçüncü alışverişe 30 TL MaxiPuan kazanacaksınız. Kampanyaya katılmak için, Maximum Mobile ihtiyacınız var. Kampanyaya katılımı alış verişlerinizden önce ya da daha sonra yapabilirsiniz. Kampanyaya katılımlar 2 farklı şekilde gerçekleştirilebilir. İlk öncelikle Maximum mobil üzerinden kampanyaya katılımınız gerçekleştirebilirsiniz. Maximum Mobil uygulamasına sahip olmayan müşteriler, . Maximum Mobili cep telefonunuza indirmek için Android işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Google Android Market üzerindeki arama kutucuğuna  Maximum Mobil yazarak indirebilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Maximum mobil yazarak indirme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Ya da Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir linkine tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli giriş işlemlerini yaparak uygulamaya girin. Daha sonra “Özdilek’te 30 TL Maxipuan!” Kampanyasının altındaki “KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.İkinci kampanyadan olarak kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler Maximum’un resmi internet sitesi üzerindeki kampanya linkindeki başvuru formunu doldurarak katılabilirler. Maximum Mobil’e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 21 Haziran 2018 ile 01 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya dahilinde olmayacaktır. Kampanya katıldığınız ve kampanya koşullarını yerine getirdiğiniz taktirde harcama yapılan karta 07 Ağustos 2018′ da Maxi puanlar yüklenecektir. Bu puanların son kullanım tarihi ise 19 Ağustos 2018’dir. Bu tarih itibari ile yüklenen maxi puanlar sizden geri alınacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Her müşteri kampanyadan bir defaya mahsus faydalanabilir ve toplamda 30 TL değerinde maximum puan kazanabilir.
  • Özdilek ve İş Bankası kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Maximum kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Maximum’un tüm hakları saklıdır.
  • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Maximum müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir ve Bankamatik Kartı ile kazanılan MaxiPuan’lar da geri alınacaktır. Bankamatik kartları için de SMS kaydı gerekmektedir.
  •  Ozdilekteyim.com internet sitesinden gerçekleştirilecek alışverişler kampanyaya dahil değildir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.