Özdilek Süpermarketleri'nde 20 TL Worldpuan! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Özdilek Süpermarketleri’nde 20 TL Worldpuan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Özdilek Süpermarketleri’nde 20 TL Worldpuan!” kampanyası ile birlikte kamapnya tarihleri içinde Vakıfbank Worldcard kartını kullanarak Özdilek Süpermarketleri’nden yapacağınız toplam 200 TL ve üzeri peşin gıda ve market alışverişlerinizde 20 TL World Puan kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Özdilek Süpermarketleri’nde 20 TL Worldpuan!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 16 Şubat ve 29 Mart 2017 tarihleri arasında Özdilek Süpermarketleri’nden toplamda 200 TL ve üzeri peşin market alışverişi yapması gerekiyor.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin OZDILEK yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak Özdilek Süpermarketleri’nden alışveriş yapacağı kredi kartının son 6 hanesini yazmaları ve 6635 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Bu kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajların karşılığında kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan bir adet kısa mesaj ücreti alınacaktır.

Kazandığım World Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanyaya katılarak kazanmış olduğunuz World Puan’lar kampanyaya katılmak için kullanmış olduğunuz kredi kartınıza 13 Nisan 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Kredi kartınıza World Puan’ların yüklenebilmesi için kredi kartınızın o tarihte kullanıma açık olması gerekmektedir.

Kazanılan Worldpuan’lar 13 Nisan 2017 tarihine kadar bireysel ve kullanıma açık kredi kartına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Nisan 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Nisan 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kazandığım World Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyaya katılım göstererek kazanmış olduğunuz World Puan’ları 24 Nisan 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan World Puan’lar 25 Nisan 2017 tarihinden itibaren bireysel kredi kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanyadır. Bu nedenle her bir müşteri bu kampanyaya sadece bir kez katılabilir. Bundan dolayı da bu kampanyaya katılan kişilerin kampanya kapsamında kazanabilecekleri en yüksek World Puan değeri 20 TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya katılmak isteyen Tercih Kart sahipleri katılım bedeli olarak 4.99 TL ücret ödeyecektir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ödemelerini anlaşmalı olan World POS cihazları üzerinden yapması gerekir.

Kampanya tarihleri içinde ürün iadesi ya da iptali gibi durumlar ile birlikte buna benzer sebeplerden dolayı kampanya koşullarının yerine getirilememesi halinde puan kazanımı olmayacaktır.

Bu kampanyaya World Puan ile yapılan taksitli alışverişler ile normal alışverişler, iadesi gerçekleşen işlemler dahil edilmemiştir.

Bu kampanyaya Bankomat kartlarını ya da Business Card’ları kullanarak katılım göstermeniz mümkün değildir.

Vakıfbank ve Özdilek Süpermarketleri bu kampanya kapsamında belirlemiş oldukları koşulların istedikleri herhangi bir bölümünde ya da şartların tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden filli bir şekilde haber verme gereği duymadan sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.