Kampanya Bulucu

Özdilek Marketler’de 40 TL’ye Varan Maxi Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Özdilek Marketler’de 40 TL’ye Varan Maxi Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak Özdilek Marketler’den tek seferde ve farklı günlerde yapılacak olan 100 TL ve üzeri üçüncü taksitli ya da peşin alışverişinizde kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılmanız halinde 40 TL değerinde, kısa mesaj ya da kampanya sayfası üzerinden katılmanız halinde ise 30 TL değerinde Maxi Puan kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

 

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 20 Haziran ve 21 Ağustos 2017 tarihleri arasında Özdilek Marketler’den alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri dahilinde alışveriş yaptıktan önce ya da sonra kampanyaya katılabilmeleri için kullanabilecekleri üç farklı yol vardır.

Kampanyaya kampanya sayfası üzerinden katılmak isterseniz Maximum resmi internet sitesine girmeli ve ilgili kampanya sayfasına gelerek Kampanyaya Katılın butonuna tıklamalısınız. Daha sonra karşınıza gelecek olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmalı ve Gönder butonuna basmalısınız.

Kısa mesaj yolu ile kampanyaya dahil olmak isteyen kişilerin OZDILEK yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak harcama yapılmış ya da yapılacak olan kartın üzerinde yer alan numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden İş Bankası kart sahibi ise 4402’ye, Ziraat Maximum kart sahibi ise 4757’ye kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj ücreti alınır.

Üçüncü ve son yöntemde ise Maximum resmi internet sitesi ya da akıllı telefonlarda yer alan uygulama marketleri üzerinden indirebileceğiniz Maximum Mobil uygulamasına giriş yapmalı ve Kampanyalar bölümüne giriş yaparak ilgili kampanya sayfasını açıp KATIL butonuna tıklamalısınız.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kazanılmış olan Maxi Puanlar kampanyanın bitiş tarihinden itibaren 28 Ağustos 2017 tarihine dek kartınız yüklenir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Maxi Puanları 14 Eylül 2017 tarihine kadar Maximum ile anlaşmalı olan tüm üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya İş Bankası Bankamatik kartları, İş Bankası Maximum özelliğine sahip olan Maximum, İş’te Üniversiteli, Mercedes card ve Maximiles kredi kartları ile Ziraat Maximum Kart kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilir. Kampanyaya kısa mesaj ya da kampanya sayfası üzerinden katılacak olan kişilerin kazanabilecekleri en yüksek Maxi Puan değeri 30 TL iken, Maximum Mobil üzerinden katılımın gerçekleşmesi halinde en fazla 40 TL değerinde Maxi Puan kazanabilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Maximiles kredi kartına yüklenmiş olan Maxi Puanları Maxi Mil’e dönüştürmeniz ve Avans Maxi Mil kapatmak için kullanmanız mümkün değildir.

Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kartlar ve Aidatsız kart kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Maximum Fırsat ve Maxi Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi Maxi Puan kazanımı da gerçekleşmez, gerçekleştiyse geri alınır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Maximum POS cihazı üzerinden yapılması gerekir.

Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası ve Özdilek Marketler bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değiştirebileceği gibi bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını da saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.