Kampanya Bulucu

ÖTV İndirimi Devletten Galaxy Cep Telefonu Hediyesi Samsung’dan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“ÖTV İndirimi Devletten Galaxy Cep Telefonu Hediyesi Samsung’dan!” kampanyası ile birlikte Samsung tarafından ithal edilmiş olan ve kampanya kapsamında yer alan satış noktalarından satışa sunulan beyaz eşyaların kampanya tarihleri içinde satın alınmasının ardından alınan beyaz eşya modeline göre değişkenlik göstermek üzere belirli bir model cep telefonu hediye edilecek ya da “www.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar” adresi üzeriden satışa sunulmuş olan belirli model cep telefonu alımlarında kullanılabilecek ve tavsiye edilmiş olan satış fiyatı üzerinden yapılacak olan yüzde 50 oranında indirimden faydalınabilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 9 Şubat ve 31 mart 2017 tarihleri arasında kampanyaya dahil edilmiş olan ve Samsung markasına ait olan beyaz eşya ürünlerinden satın alması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk yapması gereken şey kampanya tarihleri içinde belirtilmiş olan beyaz eşya ürünlerini satın almaktır. Ardından kampanya koşullarını yerine getirerek beyaz eşya ürünlerini alan müşteriler 444 77 11 numaralı Samsung Çağrı Merkezi’ni aramalı ve 15 Nisan 2017 tarihine kadar ürün kurulumunu Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırmalıdır. Bu şekilde kurulum yaptırmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamayacaktır. Bununla birlikte ürün kurulumunu gerçekleştiren kişilerin 20 Nisan 2017 tarihine dek www.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar internet sitesinde yer alan kayıt formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları ve ürün faturasını okunaklı ve renkli bir şekilde bu forma yüklemelidir. Burada dikkat edilmesi gereken şey faturanın kampanyaya katılacak olan kişinin adına düzenlenmiş olması gerektiğidir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyaya katılan her bir müşteri her bir ürün grubu için kampanyaya bir kez katılabilecektir. Bir örnek vermek gerekirse; Kampanyaya dahil edilmiş olan 3 buzdolabını alan bir müşteri bu kampanyaya bir kez başvurabilecek olup, kampanyaya dahil edilmiş olan beyaz eşya modellerinden 1 adet buzdolabı ve 1 adet çamaşır makinesi alan kişiler bu kampanyaya iki kez başvurabilecektir. Bununla birlikte kampanya kapsamında yer alan ürün ve modeller stoklarla sınırlanmış olup bu konu hakkında detaylı bilgiye kampanya çağrı merkezi olan 0850 622 95 90 numarasından ya da 444 77 11 numaralı Samsung Çağrı Merkezi ile, Samsung kampanya sayfasından elde edebilirsiniz.

Kampanya İle ilgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya başvuran kişilerin dolduracakları formda yer alan bilgiler ile kampanya kapsamında satın alınan beyaz eşyanın kurulumu sırasında verilecek olan bilgilerin birebir aynı olması gerekmektedir.

Kampanyaya katılan kişilerin girmesi gereken tüm bilgileri eksiksiz ve kampanya kapsamında belirlenmiş olan şartlara uygun bir şekilde yazılmış olması halinde kampanyadan faydalanmanız mümkün olacaktır.

Kampanyaya katılan kişiler sunmuş oldukları bu bilgilerin 3. kişiler ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

Samsung, kurallara aykırı bir durum tespit etmesi halinde katılımı geri çevirme hakkına sahiptir.

Kampanyaya katılan kişilerin hediye cep telefonu ürün hakkını kullanması halinde, kampanya kapsamında belirlenmiş olan şartların yerine getirilmesi halinde hediye cihazının katılımcıya ait adrese teslim edilmesi için onaylanan başvuru tarihinden başlayarak 45 gün içinde 3. kişi kargo şirketine teslim edileceği konusuna dair bilgi vermek üzere bir kısa mesaj gönderilir. Kampanya kapsamında belirlenmiş olan şartları yerine getirmeyen kullanıcılara ise kampanyadan faydalanamayacakları konusunda bir kısa mesaj gönderilir.

Kampanya kapsamında verilecek olan bilgilerden adres bilgisinin yanlış olması halinde ortaya çıkabilecek ya da tüketiciden doğan sorunlardan dolayı teslimatın hiç yapılamaması ya da gecikmesi durumunda sorumlu katılımcıya ait olacaktır. Gönderim sürecinde ortaya çıkabilecek olan sorunlardan Samsung ya da 3. taraf iş ortağı herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Hediye cihazı alma hakkı kazanan ve bu konuda kısa mesaj yoluyla bildirim alan kişilere 45 gün içinde cihaz teslim edilmediği takdirde bu kişilerin Samsung Çağrı Merkezi’ni aramaları ve bu konu hakkında bilgilendirme yapmaları gerekmektedir.

Kampanyaya dahil edilmiş olan ürün ve hediye cihazlar iade edilemeyecektir. Sadece Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında yer alan ürün ve hediye cihazlar istisna tutulmuştur. Bu sebeple de iadesi gerçekleşen ürünün ücretinin geri alınması halinde katılımcıya verilen hediye cihazın da iadesinin gerçekleşmesi gerekir.

Kampanyaya katılan kişilerin hediye cihazın parasal karşılığını ya da farklı bir model ve rengini isteme hakkı bulunmamaktadır.

Tavsiye edilen satış fiyatında çeşitli değişiklikler olabilmektedir.

Kampanya kapsamında satın alınacak olan beyaz eşya ürünleri ile hediye edilecek olan cep telefonu modelleri konusunda detaylı bilgiye Samsung kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz.

Samsung bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulları istediği zaman, tek taraflı bir şekilde, geçici ya da sürekli bir şekilde uzatma ya da durdurma, kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartları herhangi bir şekilde bildirimde bulunmadan değiştirme haklarına sahiptir. Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek olan değişiklikler yukarıda yer alan site üzerinde yayınlandığı andan itibaren yürürlüğe girer.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.