Kampanya Bulucu

Otomatik ödeme talimatı verin, hem fatura takibinden kurtulun hem de 60 TL’ye varan Worldpuan kazanın!

11 Temmuz 2018 ile 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında  bireysel vadesiz mevduat hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 20 TL, ilk talimattan sonra vereceğiniz her yeni talimat için 10 TL, toplamda 60 TL Worlpuan hediye edilecektir. Eğer Yapı Kredi Mobili daha önceden indirmediyseniz, Kampanyaya katılmak için yapı kredi cüzdan uygulamasına ihtiyacınız var. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına henüz sahip değil iseniz, Android işletim sistemine sahip cep telefonları için Google Play store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve İnternet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu Android sürümü 4.4.4 ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. İOS işletim sistemine sahip kullanıcılar ise Apple Store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu İOS sürümü 8.1  ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. Bu uygulamayı edindikten sonra Kampanyalar “Bana Özel” bölümünde yer alan “Biletix.com’dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!” kampanyasının altında bulunan “KAMPANYAYA KATIL” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Temmuz 2018 ile 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil aracılığıyla Bununla beraber kampanyaya katılım gerçekleştirmeden yapılan alışverişlerde kampanya koşullarını yerine getirseniz bile 25 TL indirim hakkı size verilmeyecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan bir defaya mahsus olarak faydalanabilir.
  • World Kart kampanya kurallarını değiştirme ve durdurma haklarını saklı tutar.
  • World kart’ın biletix ortaklığına düzenlenen kampanya hakkında herhangi bir probleminiz var ise World kartın resmi internet sitesi üzerinde yer alan müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde gönderdiğiniz taktirde müşteri danışma ekipleri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • 11 Temmuz – 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel ya da World Business kredi kartından verilen, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 20 TL, ilk talimattan sonra verilen her yeni talimat için 10 TL, en fazla 60 TL puan kazandıracaktır. Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.