Kampanya Bulucu

Otomatik Ödeme Talimatı Ver, Hem Fatura Takibinden Kurtul Hem De Her Fatura için 10 TL Puan Kazan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Otomatik Ödeme Talimatı Ver, Hem Fatura Takibinden Kurtul Hem De Her Fatura için 10 TL Puan Kazan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında bireysel vadesiz mevduat hesabı ya da bireysel kredi kartı üzerinden verilecek olan her yeni otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatında 10 TL değerinde ve toplamda 50 TL değerinde World Puan kazanma fırsatını yakalayın! Üstelik bu sayede fatura takip etme derdinden de kurtulmuş olun!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 11 Temmuz ve 10 Ağustos 2017 tarihleri arasında fatura ödeme talimatı vermesi gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin herhangi bir miktarda fatura ya da HGS ödemesi için talimat vermeden önce vadesiz mevduat hesabı ya da bireysel kredi kartının bağlı olduğu ve Yapı Kredi Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden TALIMAT yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakmaları ve 11 haneli T. C. kimlik numarasını yazarak 4470’e kısa mesaj göndermeleri gerekir. Gönderilecek olan bu kısa mesaj için Turkcell hatlı numaralardan 0,65 TL, Avea yani Türk Telekom hatlı numaralardan 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralardan 0,415 TL tutarında kısa mesaj ücreti alınır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanya kapsamında verilecek olan ödeme talimatları bireysel kredi kartı ya da vadesiz mevduat hesabı üzerinden verilmelidir.

Kampanyadan Kazandığım World Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz World Puanlar bireysel kredi ya da banka kartına 15 Eylül 2017 tarihinde bu kartın açık olması halinde yansıtılır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyadan her bir müşteri en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde World Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında bireysel kredi kartı ya da vadesiz mevduat hesabı üzerinden verilecek olan yeni ödeme talimatları değerlendirilir.

Kampanya kapsamında verilecek olan her bir talimat için 10 Eylül 2017 tarihinde kadar en az bir defa ödeme yapılmış olması ve bu talimatların 31 Ocak 2018 tarihine dek geçerli olması gerekir.

Kampanya süresi dahilinde, kampanya döneminin öncesinde bir hesaba verilmiş olan fatura talimatının iptal edilmesinin ardından kredi kartı üzerinden otomatik fatura talimatı verilmesi ya da kredi kartı üzerinden verilmiş olan bir fatura ödeme talimatını iptal edilmesinin ardında vadesiz mevduat hesabı üzerinden otomatik fatura talimatı verilmesi kampanyaya dahil edilmez.

Kampanya dönemi içerisinde aynı abone numarası üzerinden birden fazla kez otomatik fatura talimatı verecek olan müşteriler bu talimatların yalnızca biri üzerinden ödül kazanabilir.

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine dek iptal edilmiş olan bir fatura ödeme talimatı, kampanya tarihleri içerisinde tekrar verildiği takdirde World Puan kazanımı mümkün olmaz.

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine dek birinci derece yakını adına otomatik fatura ödeme talimatı ya da HGS talimatı veren bir kişinin bu talimatı iptal ettikten sonra tekrar talimat vermesi halinde World Puan kazanması mümkün olmaz.

Cep telefonu faturası için verilmiş olan otomatik fatura ödeme talimatları söz konusu olduğu zaman numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek yeniden verilecek olan otomatik fatura ödeme talimatında yalnızca son talimat için müşteriye ödül verilir.

Kampanyaya Hızlı cep talimatı haricinde verilecek olan tüm talimatlar dahil edilmiş bulunuyor.

Kredi kartı hesabı üzerinden verilecek olan otomatik ödeme talimatı ile yapılacak olan fatura ödemelerinden 2017 yılının sonuna dek ücret alınmaz.

World Business kartı üzerinden verilecek olan fatura ödeme talimatı ya da HGS talimatları kampanyaya dahil değildir.

Bu kampanya diğer kişiye özel kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.

Burada yer alan şartların sağlanmaması halinde kazanılan World Puan’lar 15 Şubat 2018 tarihinde müşterinin bireysel kredi ya da banka kartından geri alınır.

Yapı Kredi Bankası kampanya kapsamında belirtmiş olduğu şartların tamamını, zamanını ya da belirli bir bölümünü önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.