Kampanya Bulucu

Otomatik Fatura Talimatınıza 50 TL’ye Varan Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Otomatik Fatura Talimatınıza 50 TL’ye Varan Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde yapacağınız her yeni otomatik fatura talimatı için 10 TL Bonus kazanma fırsatını elde edersiniz. üstelik yapacağınız yeni otomatik fatura ödeme talimatlarıyla birlikte toplamda 50 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Otomatik Fatura Talimatınıza 50 TL’ye Varan Bonus!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında yeni otomatik fatura talimatı vererek 50 TL’ye varan Bonus’lardan yararlanmaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yaralanmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde ve otomatik fatura talimatını tanımlamadan önce “FATURA” yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Bununla birlikte Garanti Bankası sistemine kayıt edilmiş olan ve kampanya kapsamında geçerli kabul edilmiş olan kredi kartlarından yeni otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Kapsamında Hangi Kartlar Geçerlidir?

Bu kampanyadan faydalanmak için  Money Bonus, Flexi, Bonus, Miles & Smiles ve American Express Card’larını kullanarak yeni otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir.

Kazandığım Bonus’lar Ne Zamana Kartıma Yüklenir?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Bonus’ları 10 Mart 2017 tarihinde açık statüde olan Flexi, Money Bonus ya da Bonus kartınıza yüklenir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Öncelikle bu kampanya müşteri bazında bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanya tarihleri içinde bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecektir. Bununla birlikte bu kampanya kapsamında kazanabileceğiniz Bonus tutarı 50 TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatları Yeni Mi Olmalıdır?

Bu kampanya sadece yeni tanımlanmış olan fatura ödeme talimatlarında geçerlidir. Bu nedenle kampanya tarihleri içinde iptal edildikten sonra tekrar kredi kartına bağlanmış olan otomatik fatura ödeme talimatları bu kampanyaya dahil edilmeyecektir. Ayrıca kampanya bu kampanya kapsamında herhangi bir hesap üzerinden verilen otomatik fatura talimatının iptal edilip aynı talimatın kredi kartı üzeriden yapılmak istenmesi durumunda da bu kampanyadan yararlanılması mümkün olmayacaktır.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatını Nerelerden Verebilirim?

Bu kampanya ile doğalgaz, telefon, su, cep telefonu, elektrik, ADSL, Dijital TV, Kablo Tv, internet ve buna benzer tüm faturaları Garanti İnternet Şubesi, Paramatikler, Garanti Banka Şubeleri ve 444 0 333 numarasına sahip olan Alo Garanti üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeniz mümkündür.

Ne Yaparsam Bonus’larım Geri Alınır?

Bu kampanya ile kartınıza yüklenmiş olan Bonus’ların geri alınmamasını istiyorsanız 28 Şubat 2018 tarihine kadar kampanya kapsamında tanımlanmış olan fatura talimatı sayısı kadar faturanın kredi kartınızda tanımlı olması gerekmektedir. bununla birlikte bu tarihe dek en az bir kez fatura tahsilatının da karttan yapılmış olması gerekir. Bu şartlar karşılanmadığı takdirde yüklenmiş olan Bonus’lar 10 Mart 2018 tarihinde geri alınır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Birden fazla kart üzerinden otomatik fatura talimatı verildiği takdirde Bonus’lar en son ve en çok talimat veren karta yüklenecektir.

Garanti Bankası üzerinden sahip olduğunuz kredi kartı ile Vodafone, Avea, Turkcell, GSM TL Yükleme, TT-net, Biri ADSL, Tellcom – Superonline, Vodafone Net, KKKTC Turkcell kurumları haricinde olan kurumlardan yapacağınız doğalgaz, su, telefon operatörü ve elektrik gibi otomatik fatura ödeme talimatları için ücretin yerine ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren faturada yazan tutar üzerinden kaynak kullanımını destekleme fonu ve banka sigorta muamele vergisi hariç olmak üzere aylık olarak yüzde 1,84 oranında faiz uygulanır.

Garanti Bankası bu kampanya ile belirlemiş olduğu koşulların tamamını ya da bir kısmını değiştirme ve bu kampanyayı fiili olarak haber verme gereği duymadan durdurma haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.